הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנג'ר: מי תניף את הגביע בגמר המונדיאל?

מי תנצח: קרואטיה או צרפת? נתנו לסימולציית המשחק להחליט

מתן שקרוב  15.07.18 - 13:15
תחילת כתבהפוטבול מנג'ר, למי שאינו מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת והאפשרית ביותר. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. החלטנו לתת למשחק להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק.

את הערב הזה לא ישכחו בזאגרב, או בפריז, כי כששתי הנבחרות המעניינות האלה ייפגשו על המגרש הערב, קבוצה אחת תצא ממנו כאלופת העולם. הקרואטים אולי יבואו עייפים יותר בעקבות שלושת המפגשים הקשים שלהם בדרך אל הגמר שכולם כללו הארכה לפחות. על פי כל התחזיות הצרפתים הם הפייבוריטים להניף את הגביע הערב, אבל הקרואטים הוכיחו שתחזיות טובות אולי למזג האוויר והם לועגים להן בלי שום בעיה. נתנו למנג'ר להראות לנו מה יהיה הערב באצטדיון במוסקבה.

המשחק נפתח על פי הסימולציה בסערה רבתי, כדור גאוני של מדנזוקיץ' למודריץ' הסתיים בשער קרואטי מופלא כבר אחרי דקה ורבע במשחק. פול פוגבה מגיע למשחק הזה אחרי טורניר נהדר, ועל פי הסימולציה גם בגמר זה ימשך כאשר הוא מנצל טעות בהגנה הקרואטית בקרן כדי להשוות בבעיטה ל-1:1 בדקה ה-20. המשחק הנהדר נמשך, כשקרמריץ', שגם לו יש טורניר טוב מאוד, ניצל אסיסט נהדר של סטניריץ' כדי לקבוע 1:2 עוד במחצית הראשונה.

פתיחת המחצית השנייה ונבחרת צרפת כבר נכנסה להלם. ראקיטיץ , מהמנועים בנבחרת הקרואטית במונדיאל הזה, ניצל פנדל ובעט אותו מושלם. כרגע על פי הסימולציה, קרואטיה בדרך לאליפות עולם היסטורית.  במקרה כזה, כמובן שנבחרת צרפת תנסה לתקוף ולשלוח את כל השחקנים היצירתיים שלה קדימה, וזה השתלם לה.

בדקה ה-66 גריזמן צימק ל-2:3 כשהסיט כדור שנבעט אל השער. במהלך האחרון של המשחק – הכדור הגיע לאמבפה אבל הבעיטה שלו הלכה החוצה וקבעה שכל המאמצים לא השתלמו. בסיומה של הסימולציה, קרואטיה מנצחת 2:3 ומדהימה את נבחרת צרפת. האם זה יהיה הגורל הערב, האם רחובות זאגרב יתמלאו בשמחה גדולה על אליפות עולם היסטורית של מודריץ' וחבריו? – התשובות בערך בשמונה בערב.