הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המנג'ר קבע: מי תנצח בדרבי החיפאי?

נעזרנו במשחק המחשב על מנת לחזות את התוצאה של המשחק הערב

מתן שקרוב  01.12.18 - 11:32
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הדרבי הקודם, בחצי גמר גביע הטוטו

הדרבי החיפאי הגדול מתקרב אלינו בצעדי ענק וייערך הערב אל מול אצטדיון מלא וגדוש באוהדים ירוקים ואדומים שירצו לראות את הקבוצות שלהן יוצאות לדרך חדשה אחרי הפגרה. הקבוצה של אלי גוטמן מהצד הירוק של העיר מגיעה אחרי ניצחון לפני הפגרה, ותנסה ליצור המשכיות כדי להתחיל ולהרים קצת את העונה המדשדשת שלה. הפועל חיפה לעומת זאת מגיעה לאחר הפסד כואב לבני יהודה וחניכיו של שרון מימר ינסו להתאושש על חשבון היריבה העירונית השנואה.

הסימולציה החלה בסערה כשכבר בדקה השישית סאן מנחם ניצל כדור חופשי והדביק אותו אל המשקוף וכמעט העלה את הירוקים ליתרון. ההצבה של סאן מנחם באגף שמאל נותנת הרבה לירוקים, כשסוף סוף גם המגן השמאלי חושב על התקפה ולא רק המגן הימני. הלחץ הירוק נמשך ובדקה ה-11 הוא השתלם, מהלך יפה הוביל לשער של סנטיהו סלליך מבישול נהדר של רוקאביצה מהצד השני. סלליך חזר לתמונת ההרכב מאז בואו של אלי גוטמן ואם הערב יגיע למשחק כמו לסימולציה, מכבי חיפה בהחלט תרוויח.

לא עוברות עשר דקות, ומכבי חיפה מכפילה את היתרון. כדור קרן מגיע איכשהו למאבוקה שמתוך הרחבה מרים את הרשת. 0:2 חשוב מאוד למכבי חיפה. שבע דקות אחרי השער השני, מכבי חיפה סופגת מכה ראשונה כאשר נטע לביא מורחק אחרי צהוב שני ומשאיר את מנדז'ק לבד בקישור. דווקא כשכולם חשבו שהפועל חיפה עומדת לחזור למשחק, כדור חופשי של סלליך הוביל לשער שלישי של רוקאביצה. 0:3 גדול עוד לפני המחצית למכבי חיפה.

זה עוד לא נגמר, דקה אחת עברה ורסמוס סויסטד צימק עבור הפועל חיפה ל-1:3 חשוב. לסויסטד יש תפקיד חשוב בהפועל חיפה לקראת הערב ומשחק טוב שלו יכול להוביל את הפועל חיפה לניצחון שהיא כל כך מחפשת. המחצית השנייה גם היא נפתחה בסערה עם החמצה גדולה של סלליך מול שטקוס. אבל עד סיום הסימולציה הפועל חיפה ניסתה להבקיע שוב אך לא בדיוק הגיעה למצבים קורצים. הסימולציה הסתיימה ב-1:3 מהנה למכבי חיפה, שבשנתיים האחרונות לא הבקיעה בדרבי ואולי זה עומד להסתיים הערב.