הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר או נתניה: מי תנצח הערב בטדי?

נתנו לסימולציית משחק המחשב לנבא את העתיד. התוצאה מפתיעה

מתן שקרוב  05.12.18 - 14:03
תחילת כתבהממעמקי המקום האחרון בליגה, בית"ר ירושלים נמצאת בלחץ מטורף. הקבוצה של ניר קלינגר לא בדיוק מצליחה לרשום הצלחות העונה, והקהל בטדי כבר על הגדרות כמו שאומרים. עם כל הלחץ הזה מגיעה בית"ר ירושלים למשחק חשוב מאוד בטדי הערב מול מכבי נתניה שידועה כקבוצה מסודרת שיודעת לעקוץ כשצריך. אז האם הלחץ של הקהל בטדי יכריע שוב את הקבוצה מהבירה, או שמא בית"ר תוכל לנצח כדי לצאת מהתקופה הרעה? נתנו למנג'ר לבדוק בשבילנו.

הסימולציה החלה ללא כל אירועים משמעותיים עד הדקה- 27, עד פציעתו של גיא מלמד בנתניה. מלמד, שכבש את השער המשווה מול הפועל ת"א – הוא חוליה חשובה בנתניה ויהיה לה קשה להסתדר הערב אם הוא לא יוכיח את עצמו כמו במשחקים האחרונים. ממש לקראת השריקה למחצית, בית"ר ירושלים עלתה ליתרון. מהלך קבוצתי יפהפה הסתיים בשער מקרוב של אופיר קריאף שהוריד את בית"ר שמחה למחצית.

שלוש דקות מפתיחת המחצית השנייה, ונתניה עוקצת ומשווה: התקפה מתואמת ונפלאה מסתיימת בשער של יונס מלאדה, שהחליף את מלמד שנפצע במחצית הראשונה ומצא את הרשת מול איתמר ניצן. נתניה כובשת בבעיטה השלישית שלה בלבד לשערו של ניצן. עוברות עוד שמונה דקות ונתניה כובשת שוב, ומדהימה את טדי. עוד מהלך נהדר מסתיים בבישול גדול של באצ'ראיי לברשצקי שקובע בבעיטה יפה מתוך הרחבה 1:2 לחניכים של דראפיץ' וברדה מעיר היהלומים. בדקה ה80 הצרות של בית"ר ירושלים נמשכו – כשעוז ראלי הורחק אחרי עבירה קשה. 

אבל אז, הגיע הקסם של ערן לוי. השחקן שמעמדו בבית"ר לא ברור, ששיחק שנים במכבי נתניה - עמד מול כדור חופשי בדקה ה-92 ושלח אותו לרשת.  בית"ר משווה ל-2:2 אדיר. זה היה אקורד הסיום של הסימולציה הנהדרת הזו, ואולי זה לא יעזור לבית"ר ירושלים יותר מדי בכל הנוגע ללחץ – אבל אוהדי הכדורגל האובייקטיבים ייהנו ממשחק כדורגל נפלא .