הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ת"א או בית"ר? המנג'ר חזה מי תנצח

מפגש התחתית הלוהט סיפק קרב מסקרן גם בסימולציה

מתן שקרוב  10.12.18 - 13:11
תחילת כתבה

כמה לחץ יש בהפועל תל אביב ובית"ר ירושלים לקראת המשחק הערב (שני). שתי הקבוצות מתחת לקו האדום וסוגרות את הטבלה, תוסיפו לזה את אחת היריבויות הגדולות בישראל והנה לכם משחק מרכזי לפי ההגדרה. האדומים מגיעים לאחר כמה משחקים בהם שלטו, אך לא הצליחו לנצח ונשארו תקועים עם בעיות ההתקפה שלה, בצד הצהובים סובלים מהמשבר העמוק ביותר בליגה וגם חילופי מאמנים לא בדיוק עזרו לו להיפתר.

אז מה עם הסימולציה? הפועל ת"א פתחה טוב יותר, אבל למרות הזדמנויות טובות של עומר דמארי ואחמד עאבד שהיו לא מרוכזים מול השער - לא נראו הרבה הזדמנויות במחצית הראשונה שהסתיימה בתיקו מאופס. למחצית השנייה הפועל ת"א המשיכה בסערה ובדקה ה-60 עלתה ליתרון. התקפה נהדרת הסתיימה בבעיטה של דמארי למשקוף, אך טעות של עוז ראלי שהחזיר לו את הכדור השאירה אותו לבד מול שער חשוף. בשל התקופה הרעה של התקפת הפועל ת"א לאחרונה, מי שצריך את השער הזה יותר מהכל זה עומר דמארי והפועל ת"א בהחלט תשמח אם יבקיע הערב.

20 דקות עברו, ומיקי סירושטיין הורחק משורות בית"ר ירושלים אחרי עבירה גסה, אבל בית"ר ירושלים לא אמרה נואש. בדקה ה-89 כדור נהדר של עידן ורד הגיע לסילבסטר שמול רובי לבקוביץ' לא התבלבל והשווה ל-1:1. בהתקפה האחרונה של המשחק – אחמד עאבד הגיע להזדמנות גדולה מול ניצן אך, החמיץ את האפשרות להחזיר את הפועל ליתרון.

1:1 בסיכום: תוצאה משקרת, מכיוון שהפועל ת"א הייתה טובה יותר והייתה אמורה לנצח. אם זה אכן יקרה הערב, התוצאה לא תשרת את הקבוצות נאמנה במסגרת קרבות התחתית שלהן. מה שבטוח, משחק כזה נפיץ ויריבות כזו גדולה- זה מתכון למשחק מעניין מאוד הערב בטדי.