סוני אומרת "לא" למולטיפלייר ב-Days Gone

החברה דחתה את ההצעה והולכת כנגד הזרם והמצופה מהתעשייה. האם פעלה בחכמה? ענו על הסקר

מתן בן ישי  30.12.18 - 12:02

תגיות: Days goneps4סוני

תחילת כתבהבראיון עם מאט קארץ', מנכ"ל Saber Interactive שמפתחת את משחק הזומבים World War Z עבור כל הפלטפורמות, חשף בראיון כי הציע לעזור לחברת סוני ולהכליל מצב מולטיפלייר במשחק הקרוב שתשחררDay  Gone. סוני מצידה, נענתה בשלילה להצעה.

"בשלב מסויים ניגשתי לסוני, ואמרתי להם שאני מבין את הכיוון שאליו ב-Days Gone. אמרתי להם להשוות את מה שאנחנו עושים עם World War Z, ואולי נוכל לעזור להם עם המולטיפלייר של המשחק, אבל הם היו יותר  ממוקדים במה שצריך לעשות כדי לשחרר את המשחק". מאט ציין בנוסף שאמנם ששני המשחקים מאוד מזכירים אחד את השני (אפוקליפסת זומבים) עדיין יש מקום לשניהם בשוק.

כמובן שסוני לא מתנגדת נחרצות למולטיפלייר במשחקים שלה, אך היא ממשיכה בשלה ומוכיחה פעם אחר פעם כי לא כל משחק חייב מצב משחק ברשת, עדיין קיים ביקוש רב למשחקי סינגל פלייר (God of War זכה במשחק השנה, רק לשם הדוגמא) והקהל עדיין צמא לסיפור טוב עם משחקיות מהנה בניגוד לחברות רבות בתעשייה שכמעט וזנחו את מצב הקמפיין לשחקן יחיד בשנים האחרונות. כמובן שגם החוסר במצב מולטיפלייר גורר אחריו תגובות שליליות ברשת. מה אתם חושבים? האם סוני פעלה בחכמה? ענו על הסקר.