האם נראה עוד משחקים מ-EA בסוויץ'?

החברה תתאים את מנוע המשחק המפורסם שלה, ה-Frostbite, לקונסלה הניידת של נינטנדו

מתן בן ישי  01.01.19 - 19:04
תחילת כתבה

חברת EA אמנם לא מזניחה את הנינטנדו סוויץ' ומשחררת משחקים עבורה, אבל אין ספק שהיא מקבלת עדיפות שנייה ביחס למתחרות: גרסאות המשחק שיוצאות לקונסולה הניידת כמו פיפ"א, עובדות על מנוע גרפי שונה ופשוט יותר ממנוע ה-Frostbite של EA, כך ששחקני הסוויץ' לא מקבלים בהכרח את אותה חוויה ששחקני האקס בוקס או הפלייסטיישן מקבלים. זה נובע בעיקר בגלל ההבדלים בחמרה בין הסוויץ' למתחרות שלה.

כעת נראה שעובד בחברת EA חשף ברשת הלינקדין שהחברה מתכוננת להתאים את מנוע ה-Frostbite גם לנינטנדו סוויץ', מה שאומר שכעת כל האופציות פתוחות, ושחקנים יוכלו לצפות לקבל בעתיד ספריית משחקים רחבה יותר מ- EA עבור הקונסולה הניידת, אפילו גרסת משחק של פיפ"א שמזכירה יותר את הגרסא של הפלייסטיישן והאקס בוקס.

חשוב לזכור שהחומרה של הסוויץ' היא הגורם המשפיע ונכון לעכשיו עוד לא ברור האם הקונסולה תתמוך בגרסה האחרונה של מנוע ה-Frostbite או בגרסאות ישנות יותר, ובכך EA בעצם תשחרר גרסאות למשחקים ישנים יותר של החברה כמו Need for Speed, Dragon Age או אפילו Mass Effect. ההחלטה שביצעו ב-EA מעניינת ומראה שהחברה כן רואה את הצורך להשקיע בקונסולה הניידת של נינטנדו שמצליחה להכניס סכומים נכבדים ולתת תחרות לא רעה למתחרות שלה. האם לדעתם EA עשו בחכמה, או שמדובר בבזבוז זמן מוחלט מצידה?