צפו: טריילר חדש ל-DAYS GONE

מציג את מערכת הקרב והזומבים במשחק. האם תצליחו לשרוד?

מתן בן ישי  07.02.19 - 16:42

תגיות: Days gone

תחילת כתבה

DAYS GONE הוא משחק אקשן בעולם פתוח אקסקלוסיבי עבור קונסולת הפלייסטיישן 4 וישוחרר ב-26 לאפריל, וכעת סוני חושפת טריילר חדש שחושף את מגוון הזומבים, הסכנות והאיומים שמולם יאלצו השחקנים להתמודד.

הזומבים במשחק מתחלקים לארבעה סוגים: ה-Swarmers שנחשבים לנפוצים ביותר ונעים בקבוצות גדולות ונחילים, אלמנט ששאב השראה רבה מסרטים כמו World War Z. ה-Newts יתקפו את השחקן ברגעים פחות מתאימים (כאשר מד הבריאות של השחקן נמוך לדוגמא) או כאשר השחקנים יפלשו לטריטוריה שלהם.

 השחקנים יצטרכו להפטר מה-Screamers, במהרה לפניי שיקראו לתגבורת, וכמובן ה-Brutes, שנחשבים סוג של "טנק" שהשחקנים יתקשו לעצור. מעבר לזומבים, השחקנים יתמודדו גם נגד אוייבים אנושיים: ניצולים שכל רצונם הוא לשרוד, לפעמים גם על חשבונכם.

מערכת הקרב של המשחק מציגה אפשרויות Crafting על מנת להכין ולשפצר ציוד וכלי נשק בזמן אמת ממש כמו במשחקים כמו THE LAST OF US, כך שהשחקנים יאלצו לתמרן היטב את המשאבים שלהם או להסתכן ולעשות זאת בזמן הקרב. כמובן שגם האופציות לנטרל את האוייב בשקט וחשאיות או פשוט להכנס קרב פנים-מול-פנים אפשריות עבור השחקנים על מנת לחסוך במשאבים וציוד יקר.

המשחק מציג גם "מצב פוקוס" שבו השחקנים יכולים להאט את הזמן ולקבל את הייתרון על האוייבים בקרב יריות: אלמנט ששואב השראה ממשחקים כמו RED DEAD REDEMPTION  או MAX PAYNE שהפך את הטרנד להכרחי כמעט בכל משחק מאז ששוחרר.