אקשן שלא נגמר: צפו ב-9 דקות מתוך RAGE 2

המשחק החדש של iD מציג משחקיות אגרסיבית, מהירה ומהנה בעולם פוסט אפוקליפטי

מתן בן ישי  14.02.19 - 15:12

תגיות: RAGE 2

תחילת כתבהבת'סדה שיחררה סרטון בן 9 דקות שמציג את את המשחקיות של המשחק הקרוב, RAGE 2 שמהווה המשך ללהיט של החברה משנת 2010. המשחקיות אולי לא מציגה שום דבר פורץ דרך שלא ראינו בעבר מבחינת קונספט, אבל בהחלט נראה שמדובר בהנאה רצופה ששואבת המון השראה מסרטים כמו מקס הזועם. What a lovely day!

במשחק הנוכחי רוב האנושות נכחדה ואנו נכנס לנעליו של ווקר, הרנג'ר האחרון שנשאר בעולם פוסט אפוקליפטי. ווקר יילחם בארגון צבאי בשם Authority (סמכות) שמנסה להשליט את הסדר שלו בעולם החדש. הטריילר מציג לנו את מערכת הקרב של המשחק ואת מגוון השיטות לבצע הרס וחורבן בעולם המשחק: השחקנים ירכשו כוחות ויוכלו לשפר ולשדרג אותם בהתאם, ויחד עם מערכת קרב מהירה וזורמת, המשחק שם דגש על אגרסיביות מצד השחקן. לא מפתיע במיוחד שמדובר בחברת iD שפיתחה את המשחק (DOOM, WOLFENSTEIN).

 

המשחק ישים דגש על חקר העולם הפתוח ובטריילר אנו רואים מספר מקומות כמו ערים נטושות, שממות שמראות זכרונות לציוויליזציה שבעבר התקיימה בעולם, בסיסי אוייב ומפעלים נטושים. כדי לנווט את עצמם במפת העולם העצומה השחקנים יוכלו לקבל גישה למגוון רכבים, כמו משאיות ורחפנים, כך שקרבות באמצעות כלי רכב יהיו חלק בלתי נפרד מהמשחק.

המשחק ייצא ב-14 במאי לקונסולות האקס בוקס וואן, הפלייסטיישן 4 והמחשב האישי.