ניו יורק, מאחורייך

נינטנדו תיפתח חנות רשמית בת"א בקיץ הקרוב

מתן בן ישי  12.05.19 - 11:25
תחילת כתבה

בחודשים האחרונים פתחה חברת נינטנדו נציגות רשמית בארץ, כאשר חברת "תור גיימינג" משמשת כספקית ויבואנית הרשמית של מוצרי נינטנדו בישראל, מה שאומר שלראשונה שחקנים שרכשו נינטנדו יכלו לקבל תמיכה רשמית עבור המוצרים שרכשו. כעת ההתרחבות ממשיכה, כאשר רון קלדס, מנכ"ל "תור גיימינג" הודיע כי החברה תשיק חנות רשמית בישראל.

 

 

החנות, שתיקרא "Nintendo Israel" תפתח את שעריה בסוף חודש יוני בדיזינגוף סנטר בתל אביב. גודל החנות ישתרע על גבי 150 מ"ר ותדאג לספק לצרכן את חוויית נינטנדו המלאה של המותג. החנות תהווה מקום מפגש עיקרי למעריצים ולקהילת השחקנים של נינטנדו, ויתקיימו בה תחרויות ואירועים מיוחדים שיבוצעו בשיתוף עם דיזינגוף סנטר.

 

רון קלדס,ציין והוסיף: "השקת חנות נינטנדו בישראל הינה המשך יישום החזון להעלות חיוכים על פני הצרכן הישראלי, זוהי בשורה משמחת למאות אלפי הגיימרים בארץ וההתרגשות גדולה לאוהבי המותג בכל הגילאים. החנות החדשה תהווה בית למעריצי נינטנדו בישראל ותציע את המגוון הרחב ביותר של מוצרי נינטנדו וכן ומוצרים ברישיון רשמי של נינטנדו כמו ביגוד ואופנה, אביזרי לבוש ואביזרים מיוחדים".

נכון להיום חנות הדגל המרכזית של המותג נמצאת ברוקפלר סנטר בעיר ניו יורק ,לאחרונה הודיעה נינטנדו על פתיחת חנות נוספת המתוכננת להיפתח בטוקיו יפן סביב אירועי האולימפיאדה בטוקיו , חנות זמנית נפתחה בקייפטאון דרום אפריקה לפני כשנה.

הדפס