הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוצים להיות קרויף? צפו בטריילר של פרו אבולושן 2020

המשחק יאפשר לשחקנים להכנס לנעליהם של אגדות כמו מראדונה, זיקו או בבטו ולנהל את המועדון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.09.19 - 15:00

תגיות: PES 2020

חברת קונאמי שיחררה טריילר שמפרט את כל החידושים במצב ה-Master League בפרו אבולושן 2020 - מצב המשחק שמוציא את השחקנים מנעלי הריצה והמגרש, ומכניס אותם לנעליו של מנהל הקבוצה. 

השנה לשחקנים יהיו יותר אופציות התאמה אישית עבור דמות המנג'ר, או שיוכלו לבחור את דמותם מפורסמים כמו מראדונה, יוהאן קרויף, זיקו, רומאריו, בבטו, רוברטו קרלוס, לותר מתאוס וחוליט. השחקנים יוכלו גם להשקיע ברכשים צעירים, מה שיכול לגרוף גם מעריצים חדשים ולהביא להצלחת המועדון.

למצב המשחק התווספה גם מערכת דיאלוגים אינטראקטיבית שתקדם את המועדון ואת העלילה בהתאם להחלטות שהשחקנים יבצעו, כך סביר להניח שחוויית המשחק של השחקנים תהיה מאוד שונה אחת מהשניה. שוק העברות חדש שיקבל את המידע מאירועים ונתונים מהמציאות. שכר השחקנים כך שהמנג'רים יקבלו תמיד שחקנים מתאימים לחילופים והעברות לפי הרמה שלהם. חשוב

המנג'רים יוכלו לנצל את מצב ה-Pre-Season בשביל לדרבן את הרכשים הצעירים והחדשים שלהם, ובכך גם להרוויח מעריצים ועוקבים חדשים למועדון. במצב ה-Derby Matches הדרמה בחדרי ההלבשה רק תעלה, והשחקנים יעברו אירועים סינמטיים מתוסרטים שכוללים גם מסיבות עיתונאים וניאומים בפניי הקבוצה.