רוצים להשתפר ב-League of Legends? טוויץ' ילמד אתכם

תוסף אינטרקאטיבי חדש בפלטפורמה יפרט מה מתרחש על המסך בזמן השידור, וינגיש את המשחק לשחקנים וצופים מתחילים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.20 - 17:30
תחילת כתבה

League of Legends הוא אחד ממשחקי ה-eSports הנצפים והרווחיים ביותר בתעשייה, אך למרות ההצלחה המאסיבית שלו בתור ענף תחרותי, הוא אינו חף מבעיות: מעבר לקהילה אדוקה שלא בדיוק הופכת את חוויית הצפייה לקלה, ועם שינויים ועדכונים תכופים - League of Legends הוא לא משחק שנגיש לצפייה, בטח לא לשחקן המתחיל או לצופים הקז'ואלים שרק רוצים לצפות במעט ספורט אלקטרוני.

על מנת לפתור את המצב, נראה שפלטפורמת הסטרימינג הפופולארית טוויץ' החליטו לטפל בסוגייה ולהנגיש את המשחק באמצעות תוספת חדשה לשידורי המשחק, שתפקידה הוא לתת לצופים את כל המידע הדרוש בכל רגע נתון במהלך הסבבים. בטוויץ' מקווים כי הכלי החדש יעזור לשחקנים לא מנוסים ללמוד את המשחק, וגם ייצור יותר אינטרקאציות בין הצופים לסטרימרים.

זה עובד כך: סטרימרים של League of Legends יוכלו להתקין את התוסף בחשבון הטוויץ' שלהם, אשר יפתח חלון נתונים וסטטיסטיקות אינטרקאטיבי לצופים, ויפרט על כל המתרחש על המסך באותם רגעים, כולל היסטוריית המשחקים של אותו סטרימר. התוסף יכלול גם עמוד שמסביר על הדמות והבילד שאותם שחקנים בנו לה, ואיזה אייטמים ויכולות שיפרו אותם סטרימרים, או אפילו איזה אייטמים מומלץ לקנות - כך שהצופים יוכלו לשאוב השראה מאותה שחקנים מקצועיים.

כאמור, League of Legends הוא אחד מהמשחקים הנצפים ביותר ברשת טוויץ', ולאחר שהודיעה חברת Riot Games כי היא תשחרר את  League of Legends: Wild Rift למובייל ולקונסולות, לא מפתיע לראות את החברה ואת פלטפורמת טוויץ' משקיעות בפיתוח התוסף עבור הצופים.