הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מפריחים את השממה: ליגת העל בפיפ"א 20

המוד שיאפשר לכם לקחת את הקבוצה האהובה עליכם לליגת האלופות או למצב הקריירה

מתן בן ישי
מתן בן ישי  11.07.20 - 10:36
תחילת כתבה

עונת 2019/20 בליגת אומנם הגיעה לסיומה השבוע, אך אם בכל זאת הספקתם להתגעגע כבר לכדורגל הישראלי, הנה פתרון שיעביר לכם את הזמן בעונת המלפפונים. קבוצת FIFAIsrael בפייסבוק שיחררה מוד חינמי לחלוטין עבור פיפ"א 20 שכולל את כל 14 הקבוצות בליגת העל הישראלית! המוד כולל את כל התלבושות, הסמלים, הבאנרים, הדגלים וכמובן את גביע המדינה והכדור הרשמי של ליגת העל - כך ששחקני ישראל יוכלו סוף סוף להנות מחוויית משחק מקומית.

נכון לעכשיו המוד כולל את 14 קבוצות ליגת העל והנבחרת, כאשר בימים הקרובים תעלה גם הליגה הלאומית וגם נבחרת הנשים של ישראל, ולאלו שתהו - ליגת העל מחליפה את הליגה הרומנית במשחק. הדירוגים של השחקנים במוד מתבססים על הציונים של השחקנים במשחק פוטבול מנג'ר, וכולל קריירה עם חלוקה לפלייאוף עליון ותחתון, והעפלה לאירופה לפי מחזורי הליגה.

המוד ניתן להורדה מקבוצת הפייסבוק FIFAIsrael, וזמין רק עבור שחקני המחשב האישי. לפי הצוות המסור שעבד על המוד נמסר כי שחקני הקונסולות לא יוכלו להנות בשלב זה, מכיוון ולא נמצאו האופציות הטכנולוגיות המתאימות שיאפשרו זאת.

העבודה על המוד נעשתה ע"י הקהילה בארץ ללא כל מטרות רווח, ופרצופי השחקנים נבנו ע"י המנגנונים שמתאפשרים דרך פיפ"א 20, כאשר בחלק מהמקרים נרתמו גם מעצבי תלת מימד שהכינו פנים מדוייקות לשחקנים הישראליים.

מצוות FIFAIsrael נמסר: "המטרה שלנו בסופו של יום היא לגרום לחברה EA להבין כמה הקהל הישראלי חושק בליגה הישראלית, ולגרום להם לבצע זאת בעצמם. כל העבודה על הטלאי נעשתה בהתנדבות מלאה וללא מטרות רווח, כי כל מה שאנחנו רוצים בסוף היום זה להבקיע עם הקבוצות שאנחנו חיים אותן ביום יום, ועוקבים אחר כל צעד שלהן בתרבות הישראלית".

לשחקנים שחוששים שהתקנת המוד תפגע להם בהתקדמות של פיפ"א 20 - אל חשש. מהצוות נמסר כי המוד פועל בסביבת משחק נפרדת מזו של המשחק הרגיל, כך ששחקנים יוכלו להמשיך לשחק בשאר המצבים כמו FUT ללא כל השפעה. הכנסו לעמוד של הקבוצה על מנת להוריד את המוד.