הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אינטר ומילאן עוזבות את פרו אבולושן

קונאמי מאבדת את הזכויות של המילאנזיות. מה זה אומר עבור EA ופיפ"א?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.20 - 16:25

קונאמי פירסמה עדכון באתר הרשמי שלה ומכריזה כי השותפות בין בינה ובין אינטר מילאנו ומילאן הגיע לסופו. קונאמי פירסמה שתי הצהרות דומות והכריזה כי לא תחדש את החוזה עם הקבוצות האיטלקיות.

בקונאמי הדגישו שהעניין אינו ישפיע על פרו אבולושן 2020 והשחקנים יוכלו לשחק עם הקבוצות כרגיל, אך סביר להניח שהחל מפרו 2021 אימנטר מילאנו ומילאן יחזרו להיות מיוצגות במשחק תחת שמות מזוייפים.

מהחברה נמסר בתגובה: "אנו נמשיך לחזק את הקשרים עם השותפות הקיימות ונפעל למען פיתוח חוזים והסכמים חדשים על מנת לספק לכם את החווית הכדורגל הטובה ביותר".

כזכור, רק בשנה שעברה, חתמה קונאמי על חוזה בלעדיות עם מועדון פאר איטלקי אחר, יובנטוס, וכתוצאה מכך הגברת הזקנה הופיעה בפיפ"א תחת השם "קאלצ'ו פיימונטה", בלי הסמל או המדים המקוריים שלה. בכך, ממשיכה התחרות בין החברה היפנית ל-EA על קבוצות הפאר ברחבי היבשת, כשבשנים האחרונות מועדונים כמו ריאל מדריד וליברפול חתמו בפיפ"א, בעוד ברצלונה עם PES.

 הצעד המתבקש הבא הוא שחברת EA תרכוש את הזכויות לעצמה ותוכל להשתמש בהן בעצמה, ואנו מצפים לעדכונים על פיפ"א 21 לקראת חודש אוגוסט, בניגוד למתחרות, קונאמי עדיין לא הכריזה על פרו אבולושן 2021, ולאחרונה צצות השערות כי המשחק לא ישוחרר השנה במתכונת רגילה, ושחקני פרו 20 יזכו לקבל עדכון לעונה הנוכחית לפרו 2020.