תהיו כל אחד: Watch Dogs Legion

המשחק החדש של יוביסופט יאפשר לכם לשחק חוליגן שיכור, עובד בניין, או אפילו מתנקש מקצועי, ולסיים משימות במס' דרכים שונות. צפו בטריילר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.20 - 13:00
תחילת כתבהאתמול בערב במהלך כנס Forward ששודר ברשת, חשפה חברת יוביסופט טריילר נוסף למשחק Watch Dogs Legion, שמספר לנו פרטים חדשים וחושף את המשחקיות של המשחק שיגיע אלינו ב-29 באוקטובר לפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור הבא הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X, והמחשב האישי.

ב-Legion, העיר לונדון נתונה תחת מלחמה אכזרית בין משטר צבאי דיקטטורי למשפחת פשע המנסות כל אחת בדרכה לשלוט בעיר, ותפקיד השחקנים הוא לבנות מחתרת שתשחרר את לונדון. ב-Legion, אין דמות ראשית שאותה נגלם, אלא המשחק יאפשר לנו להכנס לנעליה של כל הדמויות שמאכלסות את עולם המפה. כל אחד מהתושבים הרנדומליים בלונדון יכולים להצטרף למאבק, כאשר לכל אחד מהם כישורים ויכולות משתנות בהתאם - מה שישפיע על הדרך והגישה שבה השחקנים יגשו ויסיימו את המשימות.

בטריילר אנחנו רואים איך למאבק מתגייסים עובד בניין פשוט, מטיסת רחפנים, חוליגן רחוב, או אפילו מתנקש מקצועי שישתמשו בכישורים היחודיים שלה, כאשר הסגנון משתנה בהתאם לדמויות בין התגנבות ועד למתקפה ישירה עם אקדחים שלופים, או אפילו שניהם.  קבוצת המחתרת שלכם תוכל להכיל עד ארבעה דמויות שונות, ולפי יוביסופט - תוכלו לגייס עוד שלושה חברים למשחק קו אופ שיוכלו לעזור לכם בביצוע המשימות.