הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי של הדור הבא: פרו אבולושן 2022 נחשף

זה רשמי: השנה ישוחרר עדכון עונה בלבד, אבל בקונאמי מתחילים לחמם כבר מעכשיו מנועים ומכריזים כי המשחק ירוץ על מנוע חדש. צפו בטריילר

מתן בן ישי
מתן בן ישי  15.07.20 - 14:10
קונאמי סיפקה לנו טעימה לקראת מה שמחכה לשחקנים בדור הבא, ושיחררה טריילר שחושף את ליונל מסי בצורה מפורטת ומרשימה למדי במשחק פרו אבולושן 2022, שעתיד להגיע אלינו בשנה הבאה. צפו בטריילר.

בשבועות האחרונים צצו ידיעות ברחבי הרשת כי פרו אבולושן 2021 לא ייצא השנה, וישוחרר בתור עדכון לעונת 2021 בלבד, וכעת הידיעה של קונאמי מאשרת שזו אכן המקרה. מהחברה נמסר בתגובה: "בחרנו השנה לשחרר את פרו אבולושן ולהציע אותו בתור "עדכון עונתי" בלבד. לצערנו הרב, חוויית המשחק וההיקף שאליהם אנחנו מכוונים לא אפשריים בדור הנוכחי. אנחנו מאמינים כי העדכון יספק את המעריצים עד שחוויית הדור הבא תהיה מוכנה להשקה".

חלק מהשינוי המהותי הוא שהחל מפרו אבולושן 2022, המשחקים ירוצו על מנוע משחק חדש -  5 Unreal , מנוע אותו פיתחה חברה אפיק (המפתחת של פורטנייט) ונחשב למנוע מאוד מוכר ונפוץ בתעשייה. לפי קונאמי, השחקנים יוכלו לצפות לשיפורים נרחבים - החל מהפיזיקה, האנימציות, התאורה ובעצם בכל היבט במשחק.

אפיק כבר הדגימה בסרטון דמו במהלך מאי האחרון כיצד המנוע ירוץ על קונסולת הפלייסטיישן 5, והציגה יכולות מרשימות בהחלט, ומעניין לראות כיצד הפיזיקה של הכדור וכל האלמנטים של המשחקיות יושפעו מכך, והאם יצליחו לשמר בדור הבא את הסגנון משחק שהמעריצים אוהבים ונהנים ממנו.