הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בגלל הקורונה: פוטבול מנג'ר 21 נדחה

הודעה רשמית שוחררה ע"י במאי המשחק מיילס ג'ייקובסון, תאריך מדויק עוד לא הוכרז

מתן שקרוב  30.07.20 - 17:34
צפירת ההרגעה שחיכינו לה - מיילס ג'ייקובסון, המפתח הראשי של המשחק הממכר פוטבול מנג'ר, הכריז הערב (חמישי), באתר המשחק כי למרות משבר הקורונה, המשחק ייצא גם בשנה הבאה - אך באיחור קל.

בדרך כלל, בחברת SPORTS INTERACTIVE שמפתחת את המשחק, מצליחים להשלים את העבודה לקראת אמצע אוגוסט, וכבר אז לשחרר לאור את גרסאות הבטא, כאשר תאריך המשחק המלא משוחרר  ולשחרר את המשחק בנובמבר בכל שנה. בהודעה הסביר ג'קובסון שבעקבות העובדה שמשבר הקורונה שינה את תהליכי העבודה של פיתוח המשחק, כך שהכותר יצטרך לצאת השנה באיחור קל, ונכון לעכשיו עוד לא הוכרז התאריך המדויק.

מעבר להודעה על הדחייה, ג'קובסון הוסיף השנה ייצאו כמה פיצ'רים מעניינים מאוד לגרסא החדשה של המשחק - אף על פי שלא כולם היו ברשימות הראשוניות שהוא כתב למפתחים אי שם בינואר. בניגוד לפרו אבולושן שיצא השנה כעדכון עונתי בלבד ולא כמשחק שלם, ג'קובסון הבטיח כי המשחק לא ייפגע.

בעבר, הוא כבר ציין בסדרת ציוצים ברשת טוויטר, שלא תהיה התייחסות למגיפת הקורונה בעולם הכדורגל , על מנת לנסות ליצור אסקפיזם למצב הנוכחי. הוא הזכיר זאת גם בהודעה זו כשאמר: "המשחק יישאר משחק המקדש את הערך תמורת כסף,  ויספק שעות על גבי שעות של הנאה ויהיה האסקפיזם שלכם מהעולם האמיתי לפחות לכמה שעות ביום".