כל מה שרצינו: השינויים למשחקיות בפיפ"א 21

מיקומים חכמים של ההגנה וההתקפה ויותר שליטה על הכדור יעניקו חווית משחק חדשה לשחקנים. צפו בטריילר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.20 - 09:46

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהבמהלך החודש הקרוב אנו נקבל חשיפות וטריילרים לגבי החידושים בפיפ"א 21, והטריילר הראשון חושף את כל השינויים והשדרוגים למשחקיות. נראה ש-EA קיבלה את הפידבקים של הקהילה, והיא מעוניינת שהשנה המשחק יגיב יותר לפעולות של השחקנים, לתת להם את ההרגשה שהם אלו שבשליטה, מאשר התחושה שהמשחק מרגיש כמו אירוע מתוסרט מראש.

חלק מהשידרוגים כוללים שליטה בכדור, וכדרור מדוייק יותר במצבים של אחד-על-אחד: המשחק יאפשר לכם לבצע יותר תרגילים כמו שיעניקו לכם יותר שליטה בכדור בשביל לבלבל ולפרוץ את ההגנה. לפי EA, המטרה בפיפ"א 21 היא להפוך את מערכת הכדרור ליותר חלקה וזריזה.

לשחקנים תהיה גם הרבה יותר שליטה על המיקומים של ההגנה או ההתקפה, ויוכלו בלחיצת כפתור וכיוון הסטיק של הג'וייסטיק למקם את השחקנים במגרש ברגע. האופצייה תקפה גם כלפי המסירות במשחק, ותעניק לשחקנים יותר שליטה ותהיה מדוייקת יותר.

גם האינטילגנציה המלאכותית והמיקומים ישתפרו, ובפיפ"א 21 שחקנים יהיו יותר "מודעים למיקום שלהם" במגרש - זאת אומרת שאנחנו אמורים לראות יותר הגנה והתקפה שמבצעות את העבודה שלהן. לפי EA, הדבר אמור לשנות לחלוטין את הדרך בה המשחק מתנהג ומגיב.

 

הרגעים שבהם המשחק "מאבד שליטה" כאשר השחקנים מתנגשים אחד בשני בזמן שהם מנסים לרדוף אחר הכדור אמורים להעלם השנה במשחק. הפיזיקה והדרך שהדמויות יגיבו במצבים כאלו תהיה הרבה יותר מציאותית, ואנו צפויים לראות פחות אנימציות מוזרות שבהן המשחק נשבר.

תוספת מבורכת ששחקנים רבים ישמחו לקבל הוא כפתור ביטול, שעוצר כל פעולה שהשחקנים מבצעים, כמו העברה שלא במקום. זה יוצר מצב שכעת השחקנים לא יצטרכו להמתין עד שהאנימציה תשלים את עצמה בשביל להגיב במהרה לטעויות.

השנה המשחק ישוחרר ב-9 באוקטובר לקונסולות הפלייסטיישן 4, האקס בוקס וואן והמחשב האישי. שחקנים שירכשו את גרסאות ה-Ultiamte או ה-Champions יקבלו למשחק גישה החל מ-6 באוקטובר, ושחקנים בעלי EA ACCESS יקבלו גישה החל מה-1 באוקטובר.

EA תמשיך לחשוף פרטים חדשים במהלך החודש הקרוב, ואנו נקבל עוד הצצות לחידושים במצב הקריירה, כדורגל הרחוב, הפרו-קלאבס, והאולטימייט טים. המשחק ישוחרר לדור הנוכחי - הפלייסטיישן 4 ואקס בוקס וואן, ולדור הבא - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X. המשחק ישוחרר גם למחשב האישי דרך Origins וסטים.