המסיבה נגמרה: EA מסירה שתי חגיגות בפיפ"א 21

השחקנים יאלצו למצוא דרכים אחרות להתגרות בקבוצה היריבה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.20 - 19:43

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבה

לאחר שקיבלה תלונות משחקנים ברחבי הרשת, חברת EA מודיעה כי החל מפיפ"א 21 היא מסירה שתי חגיגות מהמשחק: חגיגת ההשתקה (או כמו שאנחנו בישראל אוהבים לקרוא לה - "שב בשקט") וחגיגת ה-A-OK. והסיבות? כנראה יפתיעו אתכם.

את חגיגת ההשתקה EA מסירה מכיוון ושחקנים השתמשו בה רבות לאחר כל שער שכבשו, מה שיצר בזבוז זמן במהלך המשחקים. חגיגת ה-A-OK (שמזוהה עם שחקן טוטנהאם דלה עלי) הוסרה מכיוון והסימן הפך לסממן פופולארי אצל ניאו נאצים ושחקנים גזענים ברשת.

סאם רווירה, אחד ממפיקים הבכירים ב-EA מסר בתגובה: "נמסר לנו כי קיימות מס' התנהגויות "רעילות" בקהילה שלנו, ואנו רוצים לוודא שאנו מטפלים בסוגייה. הסרנו חלק מהחגיגות שהקהילה חשבה שהן לא רעיון טוב, או כאלו שלא משרתות את המשחק. העובדה שהסרנו אותן לא תשנה את מהלך המשחק".

חברת EA היא לא החברה הראשונה שמסירה אנימציה של חגיגות ניצחון. גם חברת אקטיוויז'ן ביצעו צעד דומה בחודש שעבר כאשר הסירה אנימציות דומות במשחקי קול אוף דיוטי - Modern Warfare ו-Warzone, משחק הבאטל רויאל שלה.

פיפ"א 21 ישוחרר לדור הנוכחי - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן ב-9 באוקטובר.  המשחק ישוחרר גם למחשב האישי דרך Origins וסטים. תאריך המשחק לקונסולות הדור הבא יוכרז בהמשך.