פיפ"א 21: השידרוגים למצב הקריירה

תכונה חדשה, מערכת סימולציות מפורטת ויותר שליטה על המגרש. צפו בטריילר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.08.20 - 18:24

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהחודש אוגוסוט הוא חודש שכולל במשך כל שבוע חשיפות שונות של פיפ"א 21, החל מהשינויים למשחקיות והאולטימייט טים שכבר נחשפו, עכשיו תורו של אחד מהמצבים המבוקשים ביותר במשחק בשנים האחרונות להציג את התוספות והשידרוגים: מצב הקריירה.

השנה לשחקנים יהיו יותר אפשרויות שליטה על הקבוצה והמהלכים שלה. חלק מהאפשרויות שיעמדו לרשות השחקנים הוא מסך חדש שנראה כאילו הוא נלקח ישירות מהמשחק פוטבול מנג'ר. המסך החדש יאפשר לשחקנים לעצור משחקים ולקחת יותר שליטה על המצבים הנייחים, ואולי גם להשפיע על תוצאות המשחקים.

המשחק יציע מערכת התקדמות משודרגת לשחקני הקבוצה, ויכיל מעקב מדוייק יותר אחר הנתונים של הכדורגלנים על מנת שהשחקנים יוכלו לבצע החלטות חכמות יותר בניהול. למשל, מצב הקריירה יוסיף תכונה חדשה, שמזהה כמה השחקנים בקבוצה מתפקדים תחת לחץ ברגעי מפתח. כמובן שהמשחק יכלול גם מערכת אימון מיוחדת שיפתח את אותה תכונה אצל השחקנים.

משחק יכלול גם מערכת ניהול זמנים מפורטת יותר, והחלטות כמו כמות האימונים בשבוע מאוד ישפיעו על מהלך המשחק. גם האינטליגנציה המלאכותית של המשחק תציג יותר אתגר עבור השחקנים, ותשתדל לתמרן יותר מהלכים על מנת להשאיר את החוויה מרעננת ממשחק למשחק.

גם מערכת ההחתמות של המשחק עברה שיפוץ, וכעת היא תהיה יותר מציאותית ותציע יותר דרכים להחתים שחקנים. לדוגמא, השחקנים יוכלו להתמקח על מחירים של כדורגלנים.

פיפ"א 21 ישוחרר לדור הנוכחי - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן ב-9 באוקטובר. המשחק ישוחרר גם למחשב האישי דרך Origins וסטים. תאריך המשחק לקונסולות הדור הבא יוכרז בהמשך, ושחקנים שירכשו עותק של המשחק בדור הנוכחי (פיזי או דיגיטלי) יהיו זכאים לשידרוג בחינם בדור הבא.