הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 20: רועי פלדמן הודח מטורניר הקיץ של EA

למרות התבוסה, השחקן הישראלי נתן פייט ונשאר חיובי: "אני יודע שאני יכול להגיע לטופ בעונה הבאה"

מתן בן ישי
מתן בן ישי  25.08.20 - 11:10
תחילת כתבה

כשהמשחק החדש בפתח, העונה התחרותית של פיפ"א 20 עומדת להגיע אל סיומה עם טורניר הקיץ איזור בעולם. בטורניר זה משתתפים השחקנים הטובים ביותר בטבלת הדירוג העולמי של פיפ"א ממדינות במזרח התיכון, אירופה, דרום וצפון אמריקה, אוקניה ואסיה, והם מתחרים על קופות פרסים בשווי של עשרות אלפי דולרים.

עקב התפרצות נגיף הקורונה, הטורניר מתקיים בשידור ברשת בלבד בזמן שהשחקנים משחקים מין בתיהם מהנוחיות של כסא הגיימינג הפרטי שלהם. ההתחלה לא הייתה פשוטה: פלדמן התמודד תחילה מול השחקן isopowerr מטורקיה, כאשר המשחק הראשון הסתיים 0:2 לפלדמן, והמשחק הראשון הסתיים גם בהפסד של 1:6.

 בסיכום שני המשחקים יצא תוצאה עגומה של 8-1 לטובת הטורקי. למרות הההפסד זה לא היה הסוף עבור השחקן הישראלי שעבר להתמודד בסיבוב ה-Lower Round מול המפסיד מהמשחק הראשון - ProAziz מערב הסעודית. את המשחק הראשון ניצח פלדמן 3:2, ואת המשחק השני סיים בתיקו 1:1.

בשיקלול שני המשחקים יצא פלדמן עם ידו על העליונה בתוצאה של 3:4, מה שהעלה אותו לסיבוב השני ב-Lower Round, שם התמודד מול Mert AL בשנית. גם שם  הצליח השחקן הטורקי להביס את השחקן הישראלי, שלצערנו ספג הפסד 0:2 במשחק הראשון, ו-1:1 במשחק השני. בשיקלול שני המשחקים, Mert Al הצליח להשיג תוצאה של 1:3.

טורניר הקיץ של פיפ"א 20 ממשיך גם היום ומחר, אך לצערנו אנו לא נזכה לראות נציגות מקומית בשני השידורים הקרובים. למרות ההפסד של רועי, הטורניר אינו משפיע על טבלת הדירוג העולמית, והוא מתקיים במטרה להכריז על האלוף של כל איזור בעולם בפיפ"א 20. פלדמן נשאר חיובי ומסר: "אני בטוח בעצמי ואני יודע שאני יכול להגיע לטופ בעונה הבאה. תודה לכולם על התמיכה שלהם!".