הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתחממים: מה המנג'ר חוזה לעונה הקרובה?

האלופה, הזוכה בגביע, מלך השערים ולא מעט הפתעות ב-20/21

מתן שקרוב  29.08.20 - 07:45
הפועל ב"ש. העונה תסתתים בחגיגות? (אלן שיבר)
הפועל ב"ש. העונה תסתתים בחגיגות? (אלן שיבר)

בעוד מספר שעות תישמע שריקת הפתיחה המרגשת של עונת 20/21 בליגת הבורסה לניירות ערך. הכל כבר מוכן ונראה שתהיה לנו עונה מעניינת ומרגשת, והלוואי שגם עם הקהל ביציע, וכמה שיותר מהר בבקשה. בנתיים, נתנו למשחק הפופולארי פוטבול מנג'ר לעשות סימולציה של העונה הקרובה ולגלות מי תיקח אליפות, מי תפתיע, ומי יסיים כמלך השערים?

ההפתעה הראשונה היא כבר במלכות השערים, כאשר החלוץ המוביל בתחום הוא תאי בריבו ממכבי פתח תקווה, עם 14 שערים שמובילים אותו למקום הראשון בטבלת מלכי השערים, ויחליף בתפקיד את ניקיטה רוקאביצה של מכבי חיפה.

מלך הבישולים, אולי באופן לא מפתיע, יהיה ז'וסואה של הפועל באר שבע שבישל 10 בישולים. באליפות זכתה באופן מפתיע הפועל ב"ש בעונה שהרצנו, עם 67 נק' ו-44 שערים בלבד! היא הקדימה את מכבי חיפה ב-4 נקודות ואת מכבי נתניה ב-7 נקודות.

מכבי תל אביב, האלופה משנה שעברה אפילו לא מוצאת את עצמה באירופה ומסיימת במקום החמישי. לפי המנג'ר מחזיקת הגביע תהיה מכבי פ"ת, לאחר ניצחון מפתיע מאוד בגמר - 0:1 על בית"ר ירושלים. אם  המנג'ר צודק וזה אכן יקרה, זוהי שנה שנייה ברציפות ששחקניו של גיא לוזון נמצאים בגמר הגביע.

עוד נתונים מעניינים: הכובש הצעיר ביותר הוא אביאל זרגרי, והמבוגר ביותר הוא טל בן חיים הבלם. הקבוצות היורדות: בני סכנין והפועל כפר סבא.

ועוד נתון מפתיע נוסף ואחרון: בן ביטון שחקנה של מכבי ת"א הוא הזוכה בשחקן העונה עם ציון ממוצע של 7.34