הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נפתחה עצומה לשינוי הדירוגים בפיפ"א 21

כצפוי: שחקן ברשת לא היה מרוצה מהציונים ש-EA חילקה השנה, והחליט לפתוח בקמפיין החתמות הדורש מהחברה לבחון את הנושא מחדש לפניי שיחרור המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.20 - 12:11

תגיות: פיפא 21

חברת EA אמנם יודעת שאי אפשר לרצות את כולם כאשר היא משחררת את הדירוגים שלה בפיפ"א, אבל נראה שהשנה התגובות חריפות מתמיד. שחקנים כמו רומלו לוקאקו ואיימריק לאפורט כבר פירסמו פוסטים ברשתות החברתיות בהם הם מתלוננים על הציונים שקיבלו, וגם תגובות השחקנים ברשת לא נרגעות. עכשיו נראה שאותם שחקנים בדיוק החליטו לפתוח עצומה שהדורשת מ-EA לשנות את הדירוגים, לפניי שהמשחק ישוחרר בחודש הבא.

העצומה נפתחה באתר change.org ע"י המשתמש דיוויד מריאסין, ובה נכתב: "חברת EA שיחררה לאחרונה את הדירוגים של פיפ"א 21 והתוצאות כל כך לא מדויקות. כל השחקנים ירדו בדירוג, ויש תחושה שב-EA בכלל לא צפו בעונת 20-19. אנחנו מעוניינים שהם יבצעו בדיקה חוזרת על הדירוגים הללו, וישחררו אותם מחדש לפני שאנשים יקנו את המשחק".

מריאסין עדכן אתמול (ה-15.9) את העמוד, והודה לכל המשתמשים שכבר חתמו על העצומה, והוסיף: "אולי נצליח לשנות את ההחלטה של EA, ובתקווה פיפ"א 21 יושק עם הדירוגים שמגיעים לנו, ולא ציונים של שחקנים שמוערכים או מופרזים על יתר המידה".

מריאסין פתח את העצומה לפניי כשישה ימים, ונכון לרגעים אלו, כ-2604 משתמשים כבר חתמו עליה, כאשר המטרה היא להגיע ל-5000 חתומים. השאלה האמיתית היא האם 5000 משתמשים הם כמות שתספיק להרתיע את EA, או שמדובר במאבק מיותר?

מסכימים עם העצומה של דיוויד? אתם מוזמנים לחתום עליה בלחיצה כאן, או לענות על הסקר ולשתף אותנו בתגובות>>>