צפו: ליג אוף לג'נדס מגיע למובייל

הבטא של המשחק נפתחה, אך רק באסיה בתור התחלה. מתי ישוחרר במערב?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.10.20 - 17:21

תגיות: League of legendsLOLwild rift

תחילת כתבהמשחק ה-eSports הפופולארי והמצליח ליג אוף לג'נדס מקבל טריילר לגרסת המובייל - Wild Rift. נכון לעכשיו, הבטא של המשחק פתוחה למכשירי ה-iOs והאנדרואיד רק ברחבי אסיה, במדינות נבחרות כמו אינדונסיה, יפן, מלסיה, הפיליפינים וסינגפור. צפו בטריילר>>>
המפיק בפועל של המשחק - מייקל צ'ו, מסביר בפוסט ברשתות מדוע ב-Riot התעכבו עם הפרוייקט, ומדוע הוא משוחרר כעת אך ורק במזרח. מסתבר שלהתפרצות נגיף הקורונה היה קשר ישיר, כאשר העבודה של החברה הושבתה והיא נתקלה בקשיים רבים בהקמת תשתית ושרתים למשחק ברחבי העולם.

התכנון של Riot הוא לשחרר את המשחק למדינות ואיזורים נוספים ברחבי העולם - חלקם עד סוף השנה הנוכחית, חלקם לאורך שנת 2021 בהדרגה. צ'ו מדבר בפתיחות ומודה כי מדובר במצב מצער, אך הוא מציין כי נסיון להאיץ את שיחרור המשחק רק היה פוגע בחווית המשתמשים, ושחקנים רבים יכלו למצוא את עצמם עם תקלות וקשיים טכניים רבים.
צ'ו ממשיך להסביר שב-Riot מודעים לכך שעד ש-Wilf Rift ישוחרר במערב, שחקנים בארצות המזרח יהיו ביתרון מובהק. מכיון והם מקבלים גישה מוקדמת, הם יתקדמו יותר ויפתחו יותר גיבורים במשחק. צ'ו מציין כי החברה לא תזנח השחקנים ותדאג להטמיע שיטות ודרכים שיצמצמו את הפער הזה.

ליג אוף לג'נדס הוא משחק MOBA (זירת קרב מרובת משתתפים) כאשר שתי קבוצות בעלות חמישה שחקנים מתחרות אחת נגד השנייה על מנת להשמיד את הריסה המבנה העיקרי של היריבה. יותר מ-40 גיבורים יכללו בגרסת המובייל של המשחק, בניגוד לגרסת המחשב שכולל 151 דמויות.

חשוב לציין כי Wild Rift הוא גרסה של ליג אוף לג'נדס שנבניתה מחדש, וזו לא אותה אחת שמשוחררת עבור המשחב האישי. לאחר שתהליך שיחרור המשחק לשאר האיזורים בעולם יסתיים, ב-Riot מתכננים לשווק את המשחק גם עבור הקונוסלות, כך שנוכל לצפות לראות את LOL גם בפלייסטיישן, אקס בוקס, ואולי אפילו נינטנדו סוויץ'!