הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כרטיס אדום: ערוץ הטוויץ' של ניימאר נחסם

כוכב פ.ס.ז' הורחק מהאתר לאחר שהפר את תנאי השימוש

מתן בן ישי
מתן בן ישי  10.11.20 - 11:44

תגיות: twitchניימארפ.ס.ז'

תחילת כתבה

ניימאר אמנם נחשב לכדורגלן בחסד, אך כוכב פ.ס.ז' דואג לתחזק גם ערוץ טוויץ' פופולארי במיוחד בו הוא משחק בעיקר במשחקי יריות, כמו קול אוף דיוטי וקאונטר סטרייק, אך מידי פעם פוזל גם למשחקים פופולאריים אחרים שתפסו  תאוצה לאחרונה - כמו Among Us.

הערוץ זכה  לעשרות אלפי צפיות במהלך השידורים ונחשב להצלחה מטורפת, לכן השחקנים הופתעו לגלות שאתמול בערב - הערוץ הורחק מהתר טוויץ'. למרות שמהאתר לא נמסרה הודעה רשמית, צופים רבים חושבים כי הסיבה היא תקרית שהתרחשה במהלך חודש שעבר, בה ניימאר חשף בטעות את מספר הטלפון של חברו הטוב והחלוץ של אברטון ונבחרת ברזיל - רישרליסון.

במהלך השידור, ניימאר הראה לצופים את מסך הפלאפון שלו בזמן שהוא מתקשר אל רישרליסון - וכך למעשה חשף את מספר הטלפון של החלוץ. חשיפת פרטים אישיים של אנשים אחרים היא פעולה שמפרה את כללי הקהילה ותנאי השימוש של האתר - וברוב המקרים היא אף מביאה לחסימת הערוץ. חלוץ אברטון צחק על התקרית, וצייץ בטוויטר באופן ציני כי הוא "קיבל יותר מעשרת אלפים הודעות בחמש הדקות האחרונות" עם אמוג'י מיואש.

השניים אף צחקו על התקרית בשידור בסרטון המצורף. למרות שרבים חושבים כי התקרית התיישנה מכיוון והתרחשה בחודש שעבר - אך זהו לא המצב. ניימאר השאיר את הוידאו בארכיון שלו ולא מחק אותו, כך שצופים רבים יכלו לחזור אל הסרטון, לצפות בו מחדש, וכמובן לשלוח הודעות נוספות אל רישרליסון.