יצליח להם? Riot Games מפתחים משחק חדש

בחברה שהביאה לנו את League of Legends עובדים על משחק רשת מרובה משתתפים, ששחקנים רבים ציפו לו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.12.20 - 14:28
תחילת כתבהנראה שהמפתחת של משחק ה-eSports הפופולארי - חברת Riot Games, עובדת על משחק חדש. בציוץ שפרסם גרג סטריט - סגן נשיא במחלקת הקניין הרוחני והבידור של החברה, נחשף כי ב-Riot עובדים על משחק רשת מרובה משתתפים חדש, או בקיצור MMO (Massive Multiplayer Online).

גרג כתב בציוץ: "העבודה שלי ב-Riot היא לפתח את היקום של League of Legends, ולהרים משחק גדול (יש כאלו שיגידו "עצום") ששחקנים רבים ביקשו מאיתנו לפתח". אם השימוש במילה "עצום" (Massive) בציוץ לא היה רמז מספיק בולט, משתמשת נוספת שאלה את גרג אם המשחק אכן יהיה בז'אנר ה-MMO, שאישר את הטענה.

המשחק הכי משוחק בז'אנר ה-MMO הוא World of Warcraft שזכה להצלחה מאסיבית בתקופתו, ורבים תוהים האם משחק דומה בעולם של League of Legends יצליח, והאם הוא יזכה להיות המשחק הגדול הבא, ממש כמו שהמתחרה של בליזארד נחשב בתקופתו.

בשנה שעברה שיחררה Riot את משחק ה-eSports החדש Valorant - שזכה להצלחה מאסיבית מצד השחקנים. ליגה רשמית של המשחק עוד לא נפתחה, אך הצפיות לטורנירים שמתקיימים ברשת לא משקרים - ומדובר בשיחוק מהצד של המפתחת. 

בחברה כבר אישרו כי הם מעוניינים להרחיב את המותג של League of Legends: גרסת המובייל של המשחק  - Wild Rift שוחררה בחודשים האחרונים, והיא זמינה כעת להורדה במכשירי האנדרואיד וה-iOS, גם בישראל.

בחברה מתכננים לא רק משחקים בז'אנרים שונים - אלא גם סדרת אנימציה חדשה  - Arcane, שתשוחרר בשנת 2021 ותתקיים ביקום של עולם המשחק. Riot לא עוצרת בעולם הגיימינג והטלוויזיה, ואפילו נכנסה לשיתוף פעולה עם חברת הקומיקס מארוול - על מנת ליצור סדרת קומיקס שמבוססת על המותג.