לשחקנים נמאס לחכות לעוד Red Dead Redemption 2

עצומה ברשת תופסת תאוצה ודורשת מרוקסטאר לפתח חבילות הרחבה למשחק. מה יגידו שחקני GTA V?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.01.21 - 14:37
תחילת כתבה

נראה שהעלילה של Red Dead Redemption 2 לא הספיקה למעריצי המשחק, והם דורשים עוד ממנה. עצומה שנפתחה ברשת לפני יותר משנתיים החלה לצבור לאחרונה תאוצה, ואם ביולי האחרון, לפניי שבעה חודשים, המטרה הייתה להגיע ל-500 חתימות, נכון לתחילת שנת 2021 יותר מ-4000 שחקנים חתמו עליה, והמספרים ממשיכים לעלות.

בעצומה מבקשים השחקנים מחברת רוקסטאר לשקול לפתח חבילות הרחבה ל-Red Dead Redemption 2, כאלו שימשיכו את עולם המשחק, גם אם מדובר בחבילות הרחבה בתשלום. חלק מהתומכים בפרוייקט הציעו חבילת הרחבה בסגנון זומבים כמו Undead Nightmare שיצא למשחק הראשון, וחלק הציעו חבילות הרחבה שמתרחשות באותה המפה של המשחק, אך מספרות עלילה מכיוון שונה - ממש כמו שרוקסטאר עשתה GTA IV כאשר שיחררה את The Ballad of Gay Tony ו-The Lost & Damned.

זו לא הפעם הראשונה ששחקנים ברשת מבקשים מרוקסטאר לחזור ולהשקיע במשחקי הסינגל פלייר שלה. בעבר נעשו נסיונות דומים גם עם GTA V, ובמקרה הזה רוקסטאר כבר הצהירה בעצמה כי היא תפתח עוד חבילות הרחבה ל-GTA V. אך לאחר שהחברה גילתה כי מצב האונליין נחשב לרווחי יותר ממה שציפתה - היא נטשה את עמדתה, ומאז השחקנים ממשיכים לחכות לעוד תוכן, או לפחות להכרזה או מידע על משחק חדש בסדרה.

למרות שסביר מאוד להניח שהעצומה לא תשנה דבר, דבר אחד כן בטוח: היא ממשיכה להוכיח כי מצבי האונליין אולי רווחיים לחברה עצמה, אך קהל השחקנים בפועל צמא לעוד עלילות ומצבי סינגל פלייר, ובמיוחד מחברות כמו רוקסטאר -  שידועות בהשקעה המטורפת במשחקים שלהן.