הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוטבול מנג'ר 2021: ציוני הליגיונרים

הפרופילים של זהבי, דאבור, ויסמן וסולומון במשחק הממכר

מתן שקרוב  09.01.21 - 16:02

אז הסגר השלישי התהדק ושוב נעצר לנו את הכדורגל הישראלי, וזה הזמן האולטימטיבי לשחק קצת פוטבול מנג'ר. אפשר בהחלט לשים לב לכמה שחקנים ישראליים מעניינים ולהתקדמות שלהם אחרי עונה אחת במשחק הממכר. אנו נסתכל על הפרופילים של השחקנים הישראלים הבולטים באירופה - מנור סולומון, ערן זהבי, מונאס דאבור, שון וייסמן.

השחקנים הללו אמורים להיות כוכבי הנבחרת ובהחלט שווה לראות את הפרופיל שלהם בהקשר הזה. ההתקדמות הנהדרת של מנור סולומון אכן נראית בכל הקשור לפרופיל שלו במשחק, כמו כן גם ערן זהבי שבניגוד לעולם המציאותי - במנג'ר הוא מקבל הרבה הזדמנויות וכובש הרבה שערים.

נתחיל במנור סולומון: בשמירה הנוכחית סולומון קיבל רק 7 הופעות בשחטאר אבל הוא היה מהטובים בקבוצה בהופעות שלו. עם שער אחד ושני בישולים וציון ממוצע של 7.12 . התכונות החזקות שלו כאמור הם יכולת הדריבל האדירה שלו שבה הוא מקבל ציון 17 מתוך 20, והטכניקה שהיא עם 16 מתוך 20.

בכל הקשור לערן זהבי - העובדה שהוא לא מקבל הזדמנויות כרגע באיינדהובן בעיקר בגלל פציעה - נראות אחרת לגמרי בכל מה שקשור למנג'ר. 17 הופעות בליגה ותשעה שערים ועוד שער אחד באירופה הובילו את איינדהובן לדאבל אדיר בהולנד.

כמובן שבכל הקשור לזהבי היכולת שלו לסיים מול השער זוכה לציון גבוה במיוחד של 15 מתוך 20. ויכולת קור הרוח המקפיאה שלו זוכה לציון 17 . אז האם ערן זהבי יכול לעשות זאת גם באיינדהובן העונה או ששחקני המנג'ר יזכו בקרוב לשחק איתו בארץ? נחכה ונראה.

שון וייסמן כבר כבש העונה שלושה שערים בספרד. לוייסמן יש יכולת נהדרת לעשות תנועה ללא כדור, והפרופיל שלו מראה את זה עם ציון 14 שזה טוב מאוד לחלוץ ישראלי אשר משחק בחו"ל. היכולת הזו בהחלט כבר עוזרת לו להצליח בספרד, והלוואי שיוכל להראות עוד כמה היכולת הזו טובה עבורו.

חלוץ שמאופיין אפילו טוב יותר מוייסמן במנג'ר  - הוא מונאס דאבור. היכולת שלו לנוע ללא כדור מקבלת ציון 16, שאין ספק שזו יכולת שהוא הראה העונה - כמו גם יכולת הסיום שלו וקור הרוח שלו (14 ו 15 בהתאמה) בעיקר מול מנואל נויר ובאיירן מינכן . הופנהיים היא קבוצת צמרת בכדורגל הגרמני בשנים האחרונות ואין ספק שהיא רוצה לחזור לשם, ונקווה שמונאס יהיה לעזר.

אלו הפרופילים של הליגיונרים שלנו דרך פוטבול מנג'ר 2021. נקווה לסגר רגוע ושקט- ונקווה שיצליחו בליגות שלהם כמו שהצליחו במנג'ר. לכו לשחק. תזכרו: מנג'ר זה טוב לנפש.