רמז ל-GTA 6? ברוקסטאר מחפשים במאי צילום

מודעת הדרושים שפירסמה מרמזת כי בחברה מתכוננים להכרזה כלשהיא

מתן בן ישי  14.02.21 - 18:34

תגיות: gtagta vרוקסטאר

תחילת כתבה

אחד המשחקים המצופים ביותר בדור הנוכחי הוא GTA 6, ולמרות שידוע לכולם כי זו רק שאלה של זמן עד שהמשחק ישוחרר, באופן פורמלי המשחק עוד לא הוכרז. כעת רוקסטאר מפרסמת מודעות דרושים עבור גיוס עובדים באתר הרשמי שלה - ונראה שאנחנו מקבלים רמז לכך שהחברה קרובה לקראת הכרזה מסתורית.

ברוקסטאר מחפשים "Cinematic Gameplay Capture Artist", או בעברית "אמן לכידת תנועה למשחקיות סינמטית" -  שתפקידו למעשה יהיה להיות אחראי על כל החומר הפרסומי בקמפיינים ברשת או כאלו שישודרו בטלוויזיה. אותו מפתח שיתקבל לתפקיד יצטרך למעשה ללכוד את תנועות השחקנים במציאות באמצעות טכנולוגית לכידת תנועות - ולהטמיען במשחק. זו המודעה כפי שפורסמה:

"רוקסטאר מחפשת אמן לכידת תנועה למשחקיות סינמטית, שיהיה אחראי על צילום חומרי in game (מתוך המשחק), שישמשו קמפיינים שישודרו ברשת או בטלוויזיה. התהליך כולל שימוש בתכנות וכלים ללכידת תנועה וצילום רגעים סינמטיים או רגעי משחקיות בעולם וירטואלי בסביבת משחק תלת מימדית".

התפקיד למעשה דורש מי שיוכל לצלם את המשחק בצורה הסינמטית ביותר, כל שלמעשה ניתן להסיק כי רוקסטאר מחפשת מישהו עם עבר בבימוי או צילום, אולי אפילו שניהם. בהתחשב בעובדה שהטריילרים של רוקסטאר מציגים  סיטואציות מהמשחק עצמו, אך לרוב מזוויות צילום שונות ממה שמופיעות במוצר הסופי - קיים סיכוי סביר מאוד כי בחברה עובדים על טריילר חדש ובתקווה גם על ההכרזה המיוחלת.

כמובן שדבר לא מבטיח כי מדובר ספציפית ב-GTA 6: הגרסה המותאמת של GTA V לדור הקונסולות החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X אמורה להשתחרר עד אמצע השנה הנוכחית ולכלול גם תוכן חדש למשחק. זה למעשה אומר שקיים סיכוי כי ברוקסטאר למעשה עובדים על טריילר דווקא עבור המשחק הותיק, שכבר משוחרר בפעם השלישית לדור חדש. רק החודשים הקרובים יגידו מה מחכה לנו מצד רוקסטאר - ואנחנו יכולים לקוות כי זה אכן יהיה ההכרזה על המשחק השישי בסדרה האהובה.