שמועה: קול אוף דיוטי חוזר למלחמת העולם השנייה

הכותר הבא בסדרה יקרא WWII Vanguard ויציג מציאות אלטרנטיבית בו הקרב נמשך גם בשנות ה-50

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.21 - 15:50
תחילת כתבה

קול אוף דיוטי הוא אחד מהכותרים שמגיעים אלינו כל שנה, ובזמן שבאקטיוויז'ן נהנים מההצלחה המאסיבית של משחק הבאטל רויאל Warzone ומקהילת שחקנים שעדיין משחקת ב-Cold War ואפילו Modern Warfare - נראה שהם לא ממהרים לחשוף מידע על הכותר הבא בסדרה.

כעת אנו מקבלים דיווח מאתר המעריצים Modern Warzone שחושף כי השנה קול אוף דיוטי יחזור לתקופת מלחמת העולם השנייה - דבר שאושר על ידי מקורות פנימיים של האתר Eurogamer. המשחק החדש יקבל את השם Call of Duty WW2: Vanguard, ולמרות שהוא עשוי להשתנות, דווח כי באקטיוויז'ן מתכוונים לדבוק בשם הנוכחי.

פי הדיווח של Modern Warzone המשחק יתקיים כולו בציר זמן אלטרנטיבי שבו מלחמת העולם לא נגמרה בשנת 1945 והמשיכה עד לשנות החמישים, אך מצד Eurogamer נמסר כי זהו לא יהיה המצב, ו-Vanguard לא ינסה להציג מציאות אלטרנטיבית ויהווה משחק סטנדרטי מבחינת העלילה ללא חריגה מגבולות המציאות.

את המשחק תפתח Sledgehammer games, שהיא אחת משלושת המפתחות של קול אוף דיוטי ואחראית על הכותרים Modern Warfare 3, Advanced Warfare, Black Ops Cold War, Modern Warfare 2019 וכמובן WWII - המשחק הראשון של קול אוף דיוטי בזמן מלחמת העולם השנייה.

חשוב לציין כי כל שנה נחשפות ידיעות על כותר חדש בסדרה, אך עד היום היו אלו ההדלפות של Modern Warzone ו-Eurogamer שהסתברו נכונות ומבוססות ברוב המקרים, כך שאפשר לצפות כי זהו אכן יהיה המקרה והשנה אנו אכן נחזור למלחמת העולם השנייה.

השאלה הגדולה היא האם הכותר הבא בסדרה ישולב גם הוא עם משחק הבאטל רויאל החינמי Warzone ממש כמו ש-Cold War שולב, וחלק את אותם כלי נשקים ואלמנטים שונים. מאקטיוויז'ן עוד לא נמסרה תגובה בנושא, מעבר להודעה השנתית הקבועה שבה היא מתכננת לשווק כותר חדש ברבעון האחרון של שנת 2021.