הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיום חמישי: פיפ"א 21 מצטרף ל-Game Pass

המשחק הופך לחינמי עבור מנויי השירות של מיקרוסופט, ויכלול פרסים ואתגריים בלעדיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.21 - 18:52
תחילת כתבה

שירות ה-Game Pass של מיקרוסופט מתפקד בתור הנטפליקס של עולם הגיימינג, ומכיל ספריית משחקים ענקית בתשלום חודשי עבור שחקני האקס בוקס והמחשב האישי. החל מיום חמישי הקרוב (ה-6.5) גם הכותר פיפ"א 21 מצטרף ל-Game Pass ביחד עם שאר המשחקים של EA הכלולים כבר בשירות.

השחקנים החדשים שיתחילו לשחק ויפתחו פרופיל שחקן יקבלו חבילות אולטימייט טים, ציוד למצב כדורגל הרחוב Volta, אתגרים ופרסים שבלעדיים לשירות ה-Game Pass, בנוסף לחבילות XP בכל תחילת עונה של האולטימייט טים. במהלך חודש מאי השחקנים יוכלו להרוויח גם חבילות boost שכוללות את טרנט אלכסנדר-ארנולד ו-3500 מטבעות למצב כדורגל הרחוב, Volta.

במהלך חודש מרץ חברת EA איחדה כוחות עם מיקרוסופט והוסיפה את שירות ה-EA PLAY שלה ל-Game Pass, ופתחה עבור קהל חדש את היצע המשחקים שלה ובכך הרחיבה את מספר השחקנים הפעילים במשחקיה. העובדה שפיפ"א 21 מצטרף לשירות ה-Game Pass תעזור ל-EA להרחיב את גם קהל השחקנים הפעיל שלה, ובעיקר במצב האולטימייט טים.

רק בשבוע שעבר דלפו מסמכים פנימיים של החברה לרשת CBC הקנדית, שם נחשפה אסטרטגיית השיווק של EA והדרך שבה "תמשוך ותכוון" את השחקנים אל עבר מצב המשחק הפופולארי - הכל על מנת שישלמו על חבילות קלפים ובכך יגדילו את הכנסות החברה.