תם והושלם: החלק השני של ליגת העל בפיפ"א 21

כל הקבוצות, נבחרת ישראל והעולות מהלאומית. כל הפרטים על המוד כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.21 - 19:38
תחילת כתבה

בחודש שעבר שוחרר החלק הראשון של המוד הישראלי לליגת העל בפיפ"א 21 מטעם קבוצת הפייסבוק פיפ"א ישראל, אך הוא כלל רק שש קבוצות מתוך ליגת העל ואת נבחרת ישראל. כעת התהליך הושלם ואנו מקבלים את המוד המלא שכולל את כל הקבוצות מתוך ליגת העל, נבחרת ישראל, גביע המדינה ושתי קבוצות עולות מהלאומית - הפועל ירושלים והפועל נוף הגליל.

כמו בשנה שעברה, דירוגי השחקנים יקבעו לפי אלגוריתם שהכינו האנשים המוכשרים בקבוצת פיפ"א ישראל, שממיר את הציונים של השחקנים דרך המשחק פוטבול מנג'ר לדירוגים בפיפ"א. גם השנה תוכלו לקחת את כל אחת מהקבוצות למצב הקריירה, כולל עליה למפעלים האירופאים.

כל הפנים של השחקנים שופצו והותאמו אישית ובנויים על בסיס מנוע המשחק של EA, והמוד כולל דגלים סמלים ובאנרים של כל הקבוצות בהתאם. גם מסכי התפריטים והטעינה הותאמו וקיבלו שיפוץ כחול-לבן המותאם לחוויה המקומית.

זהו לא הסוף, ויוצרי המוד מוסרים כי הם עובדים במרץ על מוד נוסף שכולל גם את כל שאר הליגה הלאומית, ושש קבוצות מכל הזמנים בהמשך הדרך. המוד הוא חינמי לחלוטין ונעשה ללא מטרות רווח בהתנדבות מלאה של חברי הצוות, וכל זאת בתקווה שבעתיד הליגה הישראלית תיכלל גם באופן רשמי במשחקי פיפ"א של EA כפי שהיה בעבר. >>>לחצו כאן להורדת המוד<<<

המוד זמין אך ורק לשחקני המחשב, ומי שמעוניין להבין מדוע גרסת הקונסולות איננה אפשרית אתם מוזמנים לקרוא את הראיון עם יוצרי המוד כאן. המוד נבדק על משחק מקורי, והוא פועל בצורה חיצונית למשחק כך שהוא לא גורם לבעיה למי שמשחק בפיפ"א אולטימייט טים.