צפו: EA Play Live מתחיל הלילה

ישודר ב-20:00, יציג וידאו חדש של באטלפילד 2042

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.21 - 14:21
תחילת כתבהמפיצת הענק, EA פותחת הערב את אירוע ה-EA Play השנתי שלה שבו תציג את משחקי החברה לסוף השנה הזו וכמובן שנת 2022.
האירוע יתקיים היום בשעה 20:00 בערב שעון ישראל ויהיה זמין לצפייה דרך פלטפורמות יוטיוב וטוויץ', בנוסף האירוע מתוכנן להיות באורך של שעה ומגיש האירוע הוא מתאבק ה-WWE, אוסטין קריד.

גולת הכותרת של אירוע זה ולא במפתיע הוא המשחק החדש של DICE, באטלפילד 2042. הכותר החדש בסדרת משחקי היריות מגוף ראשון נחשף חודש שעבר במלוא תפארתו עם 128 שחקנים בשרת, אירוע מזג אוויר שונים כמו טורנדו וסופות חול, חליפות צניחה ועוד אין ספור תכנים חדשים.

מאז חשיפתו EA ו-DICE טפטפו פרטים לגבי המשחק ונראה כי הערב יחשף וידאו חדש על המשחק ולפי השמועות יחשף כמצב משחק חדש וללא תשלום, בדומה ל-Warzone ו-אייפקס לג'נדס. שום פרט לא אושר על ידי EA, הדבר היחיד שקיבלנו הוא ציוץ בטוויטר עם טיזר של עשר שניות עם הכיתוב "REDACTED" - נערך מחדש.

חוץ מבאטלפילד, EA תחשוף עוד עדכונים לגבי כותרי הספורט של החברה, פיפ"א 22, מאדן 22. מפיצת המשחקים שקיימה אירוע רק לפני יומיים בשם EA Play Spotlight, בו חשפה את המשקיות החדשה של פיפ"א ובתוספת טכנולוגיית ההייפרמושן ועוד מספר תכנים חדשים שנוספו לגרסה. מעריצי המשחק יכולים לצפות לעוד וידאו שייצא היום אך כנראה לא יותר מזה.

למעריצי אייפקס לג'נדס מחכה מידע חדש על העונה העשירית למשחק הפופולרי של Respawn Entertainment. בזמן שהעונה התשיעית עומדת להסתיים בתחילת חודש הבא, נראה כי EA תיכנס יותר לעומק עם פרטים חדשים לגבי העונה המתקרבת עם תוכן חדש ואולי גם דמויות נוספות.

עוד שמועה שרצה כבר זמן מה ברחבי עולם הגיימינג היא כותר חדש בסדרת האימה המדע בדיונית, Dead Space. כמובן ששום אישור לא יצא מ-EA לגבי השמועות. בנוסף למשחקים הראשיים, גם ישוחררו עוד פרטים לגבי שאר כותרי החברה כגון, סימס 4 ונוקאאוט סיטי החדש

EA כן אישרה כי לא תחשוף פרטים לגבי משחקי ההמשך Dragon Age 4  ו-Mass Effect החדש של Bioware. כמו כן גם לא תציג מידע נוסף על משחק הסקייטבורדינג החדש, Skate.

יהיה מסקרן לראות מה יחשף הלילה וכמו תמיד, כל פרט שיחשף יגרור דיונים ארוכים בקהילות הגיימינג ברחבי העולם.  לאלו שירצו לצפות, שני הלינקים לצפייה יהיו זמינים כאן:
לינק ביוטיוב >>> כאן
לינק בטוויץ' >>> כאן