הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היישר מארץ הקודש: Grime עם טריילר חדש

קלוברבייט הישראלית משיקה את משחקה הראשון

ניר אימבר
ניר אימבר  27.07.21 - 13:22

מפתחת המשחקים הישראלית חברת, קלובר בייט - Clover Bite, הוציאה אתמול בערב טריילר וידאו חדש למשחקה החדשה, Grime, וכמו כן גרסת דמו תחת פלטפורמת סטים לניסיון.
הסטודיו לפיתוח משחקים, קלובר בייט -  Clover Bite, אשר יוסד על ידי תילתן המכללה לעיצוב הוציאה אתמול בערב טריילר וידאו חדש למשחקה החדשה, Grime, וכמו כן גרסת דמו תחת פלטפורמת סטים לניסיון.

המשחק החדש פותח לאורך מספר שנים על ידי סטודנטים ובוגרי תילתן/ המכללה לעיצוב בחיפה, ירדן וייסברוט,  מפיק המשחק ושותפו והמפיק יונתן טפרברג. מצד מכללת תילתן, אופיר כץ מנהל בית הספר לפיתוח משחקים ליווה ועזר לצוות מפתחי המשחק לאורך הדרך.

Grime, הוא משחק פלטפורמה בסגנון ה-Metroidvania - סגנון בו עולם המשחק נפתח לאט לאט ככל שהשחקן יתקדם וישיג שיפורים לדמות שיעזרו לו להתגבר על מכשולים. עוד נראה כי השקעה מיוחדת ניתנה לתחום העיצוב והאווירה של המשחק שפשוט נראה מדהים.

האסתטיקה במשחק מיוחדת, הנשקים "חיים" ועשויים מיצורים חיים או חלקים מהם, האויבים מגוונים ושונים בגודלם ומערכת הלחימה מאפשרת לשחקן חופש להשתמש במגוון של יכולות ופעולות עם מערכת יכולות שהשחקן יוכל להתאים לעצמו על בסיס הצורה שהוא משחק.


תעשיית הגיימינג בישראל עדיין בחיתוליה ורוב פיתוח המשחקים הוא עצמאי לצערנו, אך לפי הדיווחים זה נשמע כי Grime מושך עניין לא קטן מגיימרים ברחבי העולם, יותר מ-100 אלף גיימרים ברחבי סטים כבר הוסיפו את המשחק לרשימת הקניות העתידית שלהם ובנוסף הטריילר של המשחק משך מספר מרשים של צופים שרק ממשיך לצבור תאוצה.

האקשן ברוטלי ומגניב, האויבים מעוצבים בצורה יוצאת דופן ומגניבה, בסופו של דבר Grime מראה לכולנו שיש עתיד לתעשיית הגיימינג בישראל ושיהיה לנו בהצלחה.
Grime ישוחרר לקהל הרחב בסטים ב-2 לאוגוסט, בפלטפורמת סטים, לא ידוע עדיין אם הכותר יגיע לקונסולות סוני או מיקרוסופט. לשחקנים שרוצים לנסות את המשחק, לחצו >>> כאן