הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

EA תאפשר לראשונה משחקים מעורבים בפיפ"א 22

מצב הפרו קלאב יציע ליצור ולשחק כשחקנית כדורגל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.21 - 12:00
תחילת כתבהמפיצת הענק EA תאפשר לראשונה לשחקני המשחק ליצור דמות נשית במצב ה-Pro Club, בכותר החדש של סימולציית משחקי הכדורגל, פיפ"א 22. הסדרה כבר אפשרה לשחק כדמות נשית בשנים האחרונות, אך עד עכשיו היכולת הייתה אפשרית רק עם נבחרות הנשים במצב משחק ספציפיים. מהלך זה מגיע עקב רצונה של EA ליצור כמה שיותר שוויון ולשפר את ההכרה בספורט נשים.

המצב המקוון של פיפא פרו קלאב נותן לשחקן את האפשרות ליצור דמות שחקן וירטואלית במשחק, לבחור את תפקידו במגרש ובנוסף גם יש את האפשרות להשתמש בשחקן במשחקים מעורבים בין גברים ונשים.
עוד דווח כי התפתחות דמות השחקנית, תעבוד ותתקדם באותה צורה כמו השחקנים הגברים. לפי EA, מהלך זה אמור לספק מגוון גדול יותר של קבוצות וכמו כן גם גיימרים וגיימריות שיזדהו יותר עם הדמות שהם בנו.

זהו המהלך האחרון בשנה שהחברה עשתה מספר מהלכים  בסדרת פיפ"א כדי להיות יותר מכלילה לנשים, פעולה נוספת לכיוון חיובי זה קרתה לפני מספר שבועות אחרי ש-EA הודיעה כי שדרנית הכדורגל ושחקנית מקצועית בעברה, אלכס סקוט, הצטרפה לצוותי השדרנים בפיפ"א 22.

המשחק ישוחרר ב-1 באוקטובר  עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'
לפיפ"א יהיו שתי גרסאות במחירים שונים, הגרסה הסטנדרטית תעלה כ-60$ על כל המערכות חוץ מהסוויץ' ששם יעלה העותק כ-45$. גרסת האולטימייט תעלה 90$ ותגיע עם מספר פיצ'רים מיוחדים כמו בכל שנה.