הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 22: מצב הקריירה מקבל שיפוץ השנה

שינויים מעניינים ביצירת המועדון וגם קריירת השחקן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.21 - 13:54
למרות ירידה ברמת הפופולריות שלו, מצב הקריירה תמיד הצליח לשאוב אליו מספיק שחקנים מאחת הסיבות שפשוט אפשר לשחק אותו בלי חיבור לרשת ועוד סיבה שמצב זה גורם לשחקנים להשקיע שעות על יצירת תוכן שהם מרגישים קשורים אליו. כל שנה, מפיצת משחקי פיפ"א, EA, מחדש ומשפרת את משחקיה עם עדכון גראפים, הטמעת תכנים חדשים ופיצ'רים, למרות זאת מצב הקריירה - Career Mode, נשאר ללא שינוי כבר זמן רב, עד עכשיו.

השינוי הגדול השנה במצב הקריירה נמצא תחת "יצירת מועדון". כשהמשתמש מתחיל משחק חדש, יהיו מולו שתי אפשרויות, לבחור מועדון אמיתי או ליצור מועדון מהתחלה ולתת לו שם, ליגה בה לשחק, מועדון יריב ועוד.

בנוסף, לשחקן תהיה את היכולת ליצור את חולצת הקבוצה, הסמל ואפילו את האצטדיון שגם שם אפשרויות הבחירה לא קטנות, מבחירת דשא לצבא השערים ואפילו המוזיקה שתתנגן ברקע אחרי הבקעת גול.

עוד נחשף מ-EA כי רמת הפרטים תרד השנה לרמה שבה לשחקן תהיה גישה לבחור את המצב הפיננסי של המועדון, רמת השחקנים, דרישות ההנהלה ואפילו להחליט על הגיל הממוצע בקבוצה, יהיה מסקרן לראות איך כל אלו יעבדו ביחד בצורה נקייה ולא כמצב מבולגן בתוכן לא אפוי.

 

מבחינת מצב קריירת שחקן - Player Career Mode,  המשתמש\שחקן יוכל עכשיו לעלות מהספסל ולשחק לעומת בכותרים אחרים שבו האפשרות הייתה לשחק או בכלל לא. EA הוסיפו עוד תוכן למצב אחרי שמשחק הכדורגל נגמר סצנות וידאו בחדרי הלבשה ורגעי אינטראקציה עם שחקני הקבוצה.

עוד נמסר כי גם מערכת הנקודות הניסיון (XP) השתנתה במצב זה, שחקנים יקבלו נקודות על פעולות יעילות במשחקים ואימונים, בנקודות אלו ישתמשו השחקנים כדי לשפר את יכולות השחקן בעץ היכולות החדש.  כשהשחקן עולה ברמות, יפתחו עם הזמן יכולות מיוחדות כגון שיפור בעיטה בנגיעה, שיפור בכדרור הכדור ועוד מספר גדול אפשרויות שאותן יפתח השחקן, עוד צויין כי השחקן יוכל להשתמש בכ-3 יכולות כל משחק.

הדבר החשוב בכל זה, כל השיפורים והתוספות השנה, לכאורה לא יהיו בלעדיים לפלטפורמות הדור הבא, ויהיו זמינים גם לדור הקודם ולמחשב האישי. כזכור, דור הקונסולות הקודם ושחקני המחשב האישי לא יקבלו את טכנולוגית ה-HyperMotion המדוברת כל כך.

השנה המשחק ישוחרר ב-1 באוקטובר  עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'