הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מבט אל העתיד: סימולציית מנג'ר על מסי בפ.ס.ז'

שלישיית MNM? בדקנו את קבוצת הכוכבים

מתן שקרוב  14.08.21 - 16:04

האדמה רעדה השבוע בכדורגל האירופי, וגם הפכה את ההמתנה לבכורה של מסי לשוברת שיאים. אבל יש כבר מקום אחד שבו אפשר להריץ את פ.ס.ז יחד עם ליאונל מסי ולראות מה הקבוצה עתירת הכישרון הזו עומדת לעשות. למקום הזה כמובן- קוראים פוטבול מנג'ר. 

למי שלא מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת ביותר האפשרית. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. משחק סימולציית הכדורגל הפך לאורך השנים לאחד מסדרות המשחקים הנמכרת ביותר בעולם. עדכון הקיץ לשנת 2021 שוחרר לפני זמן קצר,  ומאפשר לדמות את העונה הקרובה. יצאתי לבדוק מה אפשר לצפות מהעונה הזו.

נתחיל מהסוף- פ.ס.ז סיימה כאלופה עם 21 נק' יתרון בטבלה ו95 שערים שכבשה. אני מניח שהחדשה הזו לא הפתיעה אף אחד בנוגע לכמות הכישרון שיש לקבוצה הזו ברגליים.

במחצית העונה היתרון היה 18 הפרש- כשמסי כובש 12 שערים בליגה, ועוד שלושה בליגת האלופות ב21 משחקים. היו למסי שבעה בישולים, צמד בליגה מול ליון ,ושער בניצחון 0:2 על מארסיי בדקה הראשונה כחלק מהפתיחה הנפלאה שלו בליגה.
בגזרת ליגת האלופות, אחרי עלייה קלה משלב הבתים לפ.ס.ז חיכתה מילאן, ומסי הגיע לגומלין לוהט ובצמד פנדלים ועוד בישול לניימאר חברו הטוב ,העלה את הקבוצה שלו לשלב הבא.

בחצי הגמר פ.ס.ז פגשה את מנצ'סטר סיטי בשחזור חצי הגמר המדויק שנערך במציאות בשנה שעברה. גם כאן פ.ס.ז יצאה עם ידה על התחתונה אחרי 1:3 במשחק השני, ו0:1 במשחק הראשון כשמסי לא מותיר את חותמו על המשחק, אבל גם לא אמבפה וניימאר.

לסיום, פ.ס.ז סיימה עם דאבל כאשר גם זכתה בגביע, כשברור שהיא הפייבוריטית מראש לתארים האלה, האכזבה של אל חאליפי תהיה אם הוא לא יזכה בגביע עם האוזניים הגדולות בסוף העונה, בדיוק כמו במנג'ר, נתראה בקיץ 2022.