הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרטוני משחקיות מבאטלפילד 2042 דלפו לרשת

למרות חוזה הסודיות שחתמו השחקנים, EA נאבקת להסיר את הקליפים

ניר אימבר
ניר אימבר  15.08.21 - 13:13

בזמן שגרסת הניסיון הטכנית ממשיכה לרוץ ולאגור מידע חשוב לגבי באטלפילד 2042 החדש בעזרת שחקנים שהצליחו לקבל אישור כניסה לבטא, מפתחת המשחק DICE ו-EA נאבקות כדי לחסום ולהוריד כל וידאו אשר הצליח לדלוף לרשת בימים האחרונים.

שבוע שעבר שחקני באטלפילד קיבלו הזדמנות להירשם לגרסת בטא למשחק המיועדת לבדיקות טכניות וביצועים יבשים של המערכות כגון שרתים, התחברות לחשבונות פרטיים ועוד. השחקנים שנרשמו לגרסה נאצלו לחתום על חוזה סודיות שבו אסור עליהם אפילו לדבר עם אחרים על חווית המשחקיות שלהם.

לרוע מזלה של EA, לא עבר הרבה זמן ומספר לא קטן של גיימרים התחיל לעלות סרטונים וגם לשדר את עצמם משחקים ברשת. EA התחילה להסיר את הסרטונים במהרה אך בסופו של דבר אנחנו מדברים פה על מרחבי האינטרנט, תמיד יהיה מי שישמור את הסרטון אצלו ויעלה במועד מאוחר יותר.

לאחר המקרה ענקית הגיימינג הוציאה הודעה בה היא מזכירה לבודקי הגרסה את חוזה הסודיות שהם חתמו וכמו כן הזהירה על מה עלול לקרות אם וימשיכו להפר את ההסכמים בחוזה. אדם פרימן, מנהל הקהילות של אולפני EA אירופה, פרסם מספר ציוצים בטוויטר בו הוא העביר מספר עדכונים לגבי המשחק והגרסה.

בנוסף החליט ללכת צעד קדימה ולהבהיר לעומק מה תהיה תגובת החברה כנגד אלו שימשיכו לעבור על החוקים: "תשברו ואת החוקים ותצפו לאבד גישה לגרסת הבטא וגם גישה למשחק המלא כשישוחרר. כבר התחלנו לחסום הרבה מאוד שחקנים מגרסת הניסיון ב-48 שעות האחרונות, שחקנים אלו לא יוכלו לשחק בסוף השבוע הזה".

באטלפילד 2042 ישוחרר ב-22 לאוקטובר עבור דור הקונסולות החדש, לפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, בנוסף לדור הקונסולות הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, אך גרסא זו תכלול שינמוכים גרפיים וטכניים, ומפות המשחק יתמכו בעד 64 שחקנים בדור הישן. המשחק ישוחרר גם אל פלטפורמות המחשב האישי - סטים, אפיק וכמובן EA Play.