הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: טריילר חשיפה ל-NHL 22

ישוחרר עם מנוע חדש עם דגש על ריאליזם ואותנטיות

ניר אימבר
ניר אימבר  22.08.21 - 16:26

כפי שהובטח, EA חשפה את NHL 22 ביום חמישי בערב עם טריילר חשיפה ראשון לכותר הדור הבא בסדרת משחקי ההוקי הוותיקה של חטיבת EA Sports, עם מעבר למנוע הביתי של החברה, Frostbite, ומספר פיצ'רים מסקרנים.

בפעם הראשונה אי פעם, מנוע הפרוסטבייט של EA מגיע לזיכיון ה-NHL שלה,  מהלך שמהווה את הקפיצה הגדולה ביותר בתחום הגרפי של המשחק. 
הסיבה להשתמש במנוע זה היא כמובן כדי שהמשחק ושחקני ההוקי יראו ויתנהגו בצורה המציאותית ביותר, מאוד בדומה למה ש-EA עושים עם זיכיון פיפ"א ומאדן שלה. התוצאה על פי מה שנראה בווידאו, מאוד מבורכת, NHL 22 נראה יחסית שנות אור מהכותר של שנה שעברה, לפחות בכל הנוגע לאיכות גרפיקה.

 

 

בנוסף למנוע החדש, מפתחי המשחק הוסיפו השנה תוכן מסקרן בשם Superstar X-Factors. פיצ'ר זה מביא מהלכים ייחודיים של  הספורטאים הטובים בענף.  לדוגמא השוער הנראה בטריילר, מציל גול בכך שהוא מסובב את גופו בצורה מהירה, זהו סימן ההיכר של השוער אנדריי וסילבסקי מקבוצת טמפה ביי.
פיצ'ר הסופרסטר אקס פקטור יהיה זמין תחת מצבי המשחק , מצב זיכיון, Be A Pro, Hockey Ultimate Team ומצב World Of Chel.

משחק ישוחרר ב-15 באוקטובר עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S,
לאלו המעוניינים, NHL 22 יהיה זמין לרכישה מוקדמת כבר מהיום בחנויות הקונסולות.  ממה שידוע בינתיים, NHL לא יהיה זמין על המחשב האישי.