הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

UFL: יריב חדש לפיפ"א ו-eFootball?

United Football League, תזכרו את השם

ניר אימבר
ניר אימבר  29.08.21 - 15:36
בזמן שפיפ"א 22 יוצא בראשון באוקטובר ו-eFootball באזור החגים, זה נראה כי יש בחור חדש בשכונה  ושמו הוא UFL - United Football League.
המשחק מפותח על ידי אולפן יחסית אלמוני בשם  Strikerz Inc, חברה שנפתחה בשנת 2016 עם דגש על משחקי כדורגל ברשת.

המשחק מפותח על ידי מנוע אנריל בדומה ל-eFootball. בנוסף מדווח כי החברה חתמה חוזה שיתוף פעולה עם ארגון FIFPRO,  ארגון הייצוג הגדול בעולם ל -65,000 כדורגלנים מקצוענים. עוד נמסר כי UFL יציע יותר מ-5000 שחקנים פעילים תחת ליגה מהפכנית, גלובלית וחדשה בכדורגל ברשת.

בנוסף דווח כי המשחק החדש נמצא כבר ארבע שנים תחת פיתוח, וישתף פעולה עם חברת ניתוח ביצועי ספורט, InStat,  כדי לספק מידע מעודכן ואמין לכל שחקן. שוב בדומה ל-eFootball, משחק הכדורגל החדש יהיה בחינם.

לפי עוד דווח מאולפן הפיתוח, הדגש במשחק יהיה על כישורים ופחות על כסף, עם יותר פוקוס על המשחק ולהעלים כל הרגשה של "לשלם כדי לנצח" שיש בשאר משחקי הכדורגל.
יוג'ין נאשילוב, מנכ"ל האולפן הסביר : "הליגות הגדולות בכדורגל, כדורסל, והוקי הן כבר לא ליגות, אלא מותגים רבי עוצמה ותופעות ספורט ובידור המחברות בין מעריצים ברחבי העולם. עם UFL, אנו בונים יותר ממשחק וידאו, המשימה שלנו היא לבנות מותג ספורט עוצמתי שמשלב היבטים ממקורות כגון esports, מוזיקה, אופנה,  יצירת תוכן, שותפים ועוד."

לנסות ללכת לקרב נגד שני זיכיונות הכדורגל הגדולים בעולם נשמע כמו משימה מאסיבית לרוב החברות, במיוחד שהיריב שלך הוא EA. רק הזמן יגיד אם UFL יצליח להגיע לשאיפות הגבוהות שלו ועוד להצליח איפה שרבים אחרים נפלו לאורך השנים.

כרגע לא נמסר תאריך שחרור למשחק, ההנחה היא שיש עוד זמן מה עד שנקבל מידע לגבי זה אך לפי Strikerz Inc, השחרור יתבצע על כל קונוסלות המשחקים הגדולות ואולי גם המחשב האישי