הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוקסטאר הכריזה על טרילוגיית חידושים

ה-Defenitive Edition תציע את GTA 3, וייס סיטי וסן אנדרס

ניר אימבר
ניר אימבר  09.10.21 - 14:40
תחילת כתבהלאחר סדרה של דיווחים, הדלפות ושמועות, חברת Rockstar Games הודיעה רשמית שהם עובדים על Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. חידושים אלו יכילו כמה מהכותרים האהובים ביותר בסדרה: Grand Theft Auto III, Vice City ו- San Andreas. שלושת המשחקים אמורים להגיע מאוחר יותר השנה.

בפוסט עדכון באתר החברה, נמסר כי האוסף יגיע השנה  לקונוסלות הדור הנוכחי - הפלייסטיישן והאקס בוקס Series X\S, לקונוסלות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לנינטנדו סוויץ', ולמחשב האישי תחת פלטפורמת Rockstar Games Launcher.

במודעה עצמה נמסר כי "טרילוגיית חידושי GTA הסופית תכלול שדרוגים רוחביי הכוללים שיפורים גרפיים ושיפורי מודרניים עבור כל שלושת הכותרות, תוך שמירה על המראה והתחושה הקלאסיים של המקוריות".

 בנוסף נמסר כי בשבוע הבא כבר החברה תסיר מהרשת את גרסאות המשחק. הסיבה היא כמובן כדי שרק הגרסת המחודשת והכנראה יותר יקרה תהיה זמינה, מהלך שלא בהכרח יתקבל בצורה טובה אצל מעריצי הסדרה.

אמנם עדיין לא ידוע תאריך היציאה למשחק, אך כבר עכשיו רצות שמועות שתאריך השחרור אולי יהיה ב-22 לחודש אוקטובר, תאריך היומולדת הרשמי ל-GTA 3. למרות זאת דיווחים אחרים מצביעים על חודש נובמבר.
במהלך השנה האחרונה רוקסטאר פעולה בצורה מאוד אגרסיבית כנגד מודרים אשר עבדו על גרסאות המשחקים מהטרילוגיה, והסירה את רובן מהרשת, עכשיו אנו יודעים בצורה רשמית מה הייתה הכוונה.

יהיה מסקרן לראות באיזה מצב הוכתרים הללו יגיעו אלינו, ישנו טרנד חזק בתעשיית הגיימינג לחידוש כותרים מהעבר אך בזמן שמשחקים כמו Mass effect מקבלים את הטיפול הנכון, כותרים כמו קרייסיס השיגו תוצאה הפוכה לחלוטין