הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האם נחשף קול אוף דיוטי לשנת 2022?

Modern Warfare II כנראה הכותר הבא אחרי ואנגרד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.10.21 - 17:50
שמועה חדשה טוענת כי היא חושפת את שמו של כותר בסדרת קול אוף דיוטי לשנת 2022, שעתיד להיות ההמשך ל- Call of Duty: Modern Warfare 2019. ההדלפה הגיעה מאחת הדמויות היותר ידועות בתעשיית הגיימינג בכל הקשור להדלפות ומידע על משחקים עוד לפני שהם יצאו, טום הנדרסון.

המשחק הבא שאמור יהיה לצאת בשנת 2022 ממפתחת הכותר הקודם, Infinity Ward אמור להיות המשך ל- Modern Warfare 2019 וכולל סיפור שככל הנראה יתמקד בקרטלי הסמים הקולומביאנים מה שקצת גורם לכל השמועה הזאת להיות קצת מוזרה אם זוכרים את העלילה של המשחק המקורי.

המידע ככל הנראה הגיע מהדלפה באתר ענקית הטכנולוגיה, נבידיה, שבא הצליחו מספר משתמשים ברדיט להיכנס לשרתי החברה ולהשיג מידע על מאות משחקים אשר נבדקים על השרתים.
הרשימה כללה משחקים רבים שכבר הוכרזו ונחשפו, אך כללה גם מגוון משחקים לא מוכרים, כמו כן רוב המשחקים הם תחת שמות מזויפים כדי להימנע מהדלפות כמו זו בדיוק.

הכותר בשנת 2019 זכה לתשבחות רבות והפך לאחד ממשחקי קול אוף דיוטי המצליחים ביותר בכל הזמנים עם עשרות מיליוני הורדות ונמצא רק מאחורי בלאק אופס שתפס את המקום הראשון.
בינתיים אנחנו נקבל את המשחק הקרוב הוא כמובן קול אוף דיוטי ואנגארד תחת פיתוח Sledgehammer, שיצא ביום שישי, 5 בנובמבר. ואנגארד כולל קמפיין, משחק מרובי משתתפים, ומשחקי זומבים מבוססי מלחמת העולם השנייה.