הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחליקים לעוד עונה: NHL 22 שוחרר

הופעת בכורה לכותר על מנוע הפרוסטבייט של EA

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 12:37
תחילת כתבה

זיכיון ה-NHL של EA Sports מבצע רשמית את הופעת הבכורה שלו על מנוע בית של החברה, Frostbite. על פי ענקית הגיימינג, הקפיצה של NHL 22 למנוע החדש מייצרת את "השדרוג הבולט ביותר מבחינה ויזואלית עד הסדרה". המשחק השנה מביא שיפורים גרפיים רוחביים יחד עם הוספת מערכת השחקנים Superstar X-Factors שהגיעה ממאדן NFL.

"השנה היא שנת פריצת דרך להוקי מכיוון שמנוע ה- Frostbite עושה את הופעת הבכורה שלו ב- EA Sports NHL, מה שהופך את NHL 22 לקפיצה הגדולה ביותר בגרפיקה ומשחק בהיסטוריה של הזיכיונות תחת EA". כך נמסר מסגן נשיא EA Sports, שון רמג'אשינג.

 

NHL מציע השנה שיפורים גרפיים במספר אזורים כמו, סביבת המגרש, רזולוציה יותר גבוה, אפקטים החלקת על הקרח של השחקנים ומערכת המודעות מרחבית חדשה המאפשרת לשחקנים לעקוב ולהגיב לכל פעולה הקרח. שדרוגים חזותיים אחרים כוללים עמודי סטטיסטיות חדשות המשולבות עם קטעי פעולה מהמשחק.

בנוסף השנה נכנסה מערכת האקס פקטור שאפשר למצוא במשחק כמו מאדן. מערכת זו עוזרת להפוך את השחקנים בקבוצות להדמות כמה שיותר לדמותם בחיים האמיתיים עם תנועות וטריקים מיוחדים וכמו כן סימני ההיכר של הכוכבים הגדולים בעולם ההוקי.

כאמור, מצב המשחק Be A Pro חוזר גם השנה עם עיצוב מחדש למערכת התקדמות של השחקן. מצב משחק זה מציע לשחקנים קצת יותר עומק ל-NHL עם שלוש עלילות נפרדות והיכולת לשפר דמויות המבוססות על מיומנות וסגנון משחק. מערכת האקס פקטור תפעל תחת כל מצבי המשחק הכוללים: World of Chel, Be A Pro, ו-Hockey Ultimate Team.

NHL 22 זמין לרכישה ולהורדה עבור הקונסולות הדור הקודם, הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, וכמו כן גם לדור הנוכחי, לפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X/S. לא ידוע אם כותר זה יגיע בעתיד למחשב האישי.