הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיוגו ג'וטה חוגג כמו גיימר לאחר שהחמיץ את טורניר Esports

כוכב ליברפול נאלץ לעזוב את טורניר פיפ"א מוקדם כדי לשחק נגד סאות'המפטון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 13:40

לכוכב ליברפול, דיוגו ז'וטה, הכל הולך עליו כרגע. הוא לא רק בפסגת המשחק שלו בכל מה שקשור לכדורגל מהחיים האמיתיים, אלא הוא גם אחד השחקנים המובילים בפיפ"א אולטימייט טים. שני ההיבטים הללו של חייו כמעט התנגשו זה בזה, כשז'וטה נאלץ לעזוב משחק מוקדמות בינלאומי מתוכנן בפיפ"א 22 ולמהר להגיע לאצטדיון אנפילד למשחק מציאותי מול סאות'המפטון בו גם כבש וגם חגג בצורה המאוד מאפיינת את הגיימרים של ימינו.

לז'וטה יש היסטוריה בקהילת פיפ"א של היותו אחד השחקנים הטובים ביותר במשחק, כאשר הקשר הקדמי/קיצוני,  סיים את ליגת ה-FUT Champions Weekend ב-FIFA 21 כשחקן המדורג במקום הראשון בעולם, כשהוא מנצח 30 משחקים מתוך 30 אפשריים.

לקראת ההתמודדות בשבת מול סאות'המפטון, ז'וטה לקחה חלק במשחקי ההעפלה המקוונים ל-FIFA 22 Global Series, והיה אמור לקחת את שחקן קבוצת Urina eSports , יאניס "Lyamooo" אגילי בסיבוב הרביעי לפני שנאלץ לוותר על המשחק על מנת להגיע בזמן למשחק ליברפול. אגילי פרסם את בחשבון הטוויטר שלו וחשף את הצ'אט בין שני השחקנים שהתקיים לגבי המשחק ביניהם לפני שכוכב ליברפול נאלץ לחתוך וללכת למשחק האמיתי.


כנראה שהיה טוב לליברפול שז'וטה לא איחר, שכן הוא הבקיע פעמיים, והביא בסופו של דבר לניצחון 4-0 לקבוצה. האמנם מה שמשך את תשומת הלב היא איך ז'וטה חגג את הגול שלו בכך שהתיישב על המגרש והתנהג כאילו הוא אוחז בשלט קונסולה בזמן ששיחק בפיפ"א 22.

ז'וטה בבעלות ארגון Esports בשם 'DiogoJota Esports שהוא כמובן אחד השחקנים המייצגים את הקבוצה בפיפ"א 22. אפשר להניח שהחברה בקבוצה לא היו שמחים על הוויתור ועל ההפסד בטורניר עצמו, מצד שני יש להם את דיוגו ז'וטה שהוא הבוס שלהם אז כמה כועסים אפשר להיות?.