הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המשחק הישראלי Grime מגיע ל-Nintendo Switch

הכותר שפותח בארץ יגיע אל הקונסולה ב-2022

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.12.21 - 10:32

Grime, משחק בסגנון ה-Metroidvania, מבית היוצר של  קלובר בייט -  Clover Bite, אשר הוקמה על ידי תילתן, המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית, ישוחרר לקונסולת הנינטנדו סוויץ בשנה הבאה. חברת הפיתוח הישראלית יחד עם המפיצה Akupara Games, הודיעו כי הכותר יהיה זמין עבור ה-Nintendo Switch בקיץ 2022. לא נחשפו עוד פרטים בקשר לשינויים לגבי הגרסה לקונסולה, אך המפיצה שחררה טריילר לכבוד ההכרזה.

המשחק החדש פותח לאורך מספר שנים על ידי סטודנטים ובוגרי תילתן/המכללה לעיצוב בחיפה, ירדן וייסברוט, מפיק המשחק ושותפו והמפיק יונתן טפרברג. מצד מכללת תילתן, אופיר כץ מנהל בית הספר לפיתוח משחקים ליווה ועזר לצוות מפתחי המשחק לאורך הדרך.

Grime, הוא משחק פלטפורמה בסגנון ה-Metroidvania - סגנון בו עולם המשחק נפתח לאט לאט ככל שהשחקן יתקדם וישיג שיפורים לדמות שיעזרו לו להתגבר על מכשולים. עוד נראה כי השקעה מיוחדת ניתנה לתחום העיצוב והאווירה של המשחק שפשוט נראה מדהים. האסתטיקה במשחק מיוחדת, הנשקים "חיים" ועשויים מיצורים חיים או חלקים מהם, האויבים מגוונים ושונים בגודלם ומערכת הלחימה מאפשרת לשחקן חופש להשתמש במגוון של יכולות ופעולות עם מערכת יכולות שהשחקן יוכל להתאים לעצמו על בסיס הצורה שהוא משחק.

עוד לפני שחרור המשחק, Grime הצליח למשוך יותר מ-100 אלף גיימרים ברחבי סטים שהוסיפו את המשחק לרשימת הקניות העתידית שלהם.  גם לאחר השקתו ב-2 לאוגוסט השנה, הכותר זכה לשבחים בפלטפורמה עם ביקורות משתמשים "חיובית מאוד". זה תמיד משמח לראות חברה ישראלית מצליחה בתחום שבו רוב התעשייה בארץ עדיין בחיתוליה. התקווה שמהלך זה יגרום לעוד חברות לצמוח בעתיד.לבינתיים, עד שהכותר ישוחרר לסוויץ', הוא זמין לרכישה למחשב האישי על פלטפורמת סטים