הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 22: שוחררה חבילת קלפי ה-FUT של Prime Gaming לדצמבר

והחודש מקבלים את מסי בהשאלה ועוד קלפים בחינם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.12.21 - 15:39

מדי חודש, חברי Prime Gaming של אמזון, מקבלים מבחר של כותרים בחינם, כמו גם פריטים חינם למשחקים מרובי משתתפים שונים כמו Call of Duty Warzone, Apex Legends, Battlefield 2042, וכמובן, FIFA 22.

EA Sports ואמזון משתפות פעולה מאז פיפ"א 19. מתן תוכן חינם לשחקני פיפ"א, כולל חבילות חינם, פריטי נגן הלוואות, חומרים מתכלים ועוד שהופך זמין לאורך כל מחזור משחקי פיפ"א.  עוד בחודש אוקטובר אושר כי חבילות ה-Prime Gaming יחזרו לפיפ"א. החבילות ישוחררו פעם בחודש מאוקטובר 2022 - עד סוף פיפ"א 22, שלא באמת נחשב כסוף כי 2023 ייצא אחריו כמובן.

הפרסים של פריים גיימינג בשביל פיפ"א 22, לדצמבר זמינים מהיום כוללים פריט השאלה ליונל מסי יחד עם מבחר של שחקני זהב נדירים ועוד בחירות מעניינות. כפי שצוין למעלה, אפשרי לקבל את קלף השחקן של ליונל מסי, אך רק בהשאלה ורק ל-12 משחקים, בדומה לחודש שעבר עם קלף השחקן של כריסטיאנו רונאלדו שניתן בהשאלה ל-7 משחקים.

בנוסף למסי, לחברי הפריים גיימינג יהיו 7 שחקני זהב נדירים, 2 בחירות לשחק עם דירוג מעל 82, ועוד 12 אייטמים נדירים. נציין כי קלפי שחקן ה-FUT הזמינים בחבילות עשויים להשתנות בהתאם למועד פתיחת חבילת הקלפים. פריטי שחקן Wildcards של Winter זמינים ב-FUT 22 לזמן מוגבל.

כדי לממש את חבילת פריים גיימינג בשביל פיפ"א 22, ודאו שאתה חברים בשירות Amazon Prime, בעלות של - 13$ לנו בישראל. חברו את חשבון Amazon Prime שלכם ​​לחשבון EA כדי להשתמש בפריים גיימינג. עברו לדף Prime ולחצו על כפתור 'תבע עכשיו'. - Claim Now. היכנסו לפיפ"א 22 והפרסים אמורים להופיע ישר בקבוצת האולטימייט טים שלכם.

חוץ משחרור חבילת הפריים גיימינג לדצמבר, נחשף אתמול על ידי האתר "gamesindustry.biz" כי פיפ"א 22 לקח את המקום הראשון במשחקים הנמכרים ביותר לקראת חג המולד באנגליה, וניצח כותרים כמו טרילוגיית החידושים של GTAשנמצא במקום השני , ומאריו קארט 8 שלקח את המקום השלישי.