גיימינג אפטר דארק פרק שני
גיימינג אפטר דארק פרק שני
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Fifa Mobile 22 ישוחרר החודש

EA אישרה את שחררו של המשחק שיגיע עם שינויים רבים לעומת קודמו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.22 - 16:11

לאחר חודשים של דחיות, EA מכריזה על הגעתו של FIFA Mobile 22. עם השלמת אירוע ה-Freeze Event, של קדם העונה, EA מסיימת רשמית את העונה הנוכחית של FIFA Mobile 21. לאחרונה הודיעה EA דרך חשבונות המדיה החברתית הרשמיים שלה ש-FIFA Mobile 22 ישוחרר רשמית בינואר 2022. אחרי הביקורות היחסית המבטיחות של גרסת הבטא של פיפ"א מובייל, סוף סוף שחקני המובייל יוכלו להשתתף בחגיגה.

ככל שהשחרור של FIFA Mobile 22 מתקרב, זה אומר שהעונה הנוכחית תאופס. ה-Reset הוא המעבר מעונה לעונה,פיפ"א מובייל 21 יהפוך לפיפ"א מובייל 22. המשחק יקבל מתיחת פנים גדולה כמו כל משחק. השנה לפי מה שנמסר מ-EA, יש שפע של שיפורים במערכת הסאונד של המשחק עם שיפור רעשי האוהדים באצטדיון, אבל המשחקיות החדשה היא מה שמעניין את כולם. למרבה המזל EA חשפה כעת כמה מתכונות המשחק החדשות שמגיעות השנה. התכונות החדשות הללו נאספו מהאתר הרשמי של פיפ"א.

אחד החידושים היותר מצופים השנה הוא בפעם הראשונה אי פעם, ניתן לשחק בפיפ"א מובייל עד 60 FPS במכשיר הנייד. ככל שה-FPS גבוה יותר, המשחק ייראה חלק יותר ומגיב יותר. קצב הפריימים הגבוה יותר אומר שנוכל לראות יותר פרטים על המסך, מכיוון שהמידע מוצג בתדירות גבוהה יותר.

בנוסף נוכל לבחור בין ארבע זוויות המצלמה המדהימות למשחק, כולן ניתנות להחלפה בזמן אמת. עוד דווח כי השנה גם יהיה שיפור בזוויות המשחק בזמן שידור חוזר. חידושים נוספים שמגיעים השנה הם: תפריט חילופי שחקנים, אפשרות להחליט על מנטליות משחק, הגנתית, מאוזנת או התקפית. מהלכי סקילז חדשים, מערכת סיבולת חדשה ( Stamina) והצג HUD חדש.

מבחינת שיפורים השנה אנו מקבלים, הגנה חכמה יותר על כדור על ידי מגנים בעת ביצוע תיקול עמידה מוצלח.  זה הושג על ידי צמצום המרחק שכדור עובר לאחר תיקול עמידה מתוזמן היטב. זה לא משפיע על תאקל עם החלקה. הבעיטות באופן כללי מהירות ומדויקות יותר מעונת 21, ולבסוף בעיה לשער עם מד חוזק הבעיטה על כוח מלא, יהיה סיכוי הרבה יותר גבוה להחמיץ את המסגרת.

זה הרבה תוכן חדש שמגיע למשחק וישמח את קהילת פיפ"א בצורה מסיבית. לפיפ"א מובייל יש פוטנציאל רב ונראה שהמפתחים מבינים זאת כשהם נראים לעשות צעדי ענק בעולם המשחקים הניידים. מבחינת תאריך מדויק עדיין לא ידוע את היום שהמשחק יצא, EA בינתיים מוכנה לחשוף כי הוא ישוחרר החודש אך חוץ מזה לא נוספו עוד פרטים. כך או כך זה נראה שלא נשאר עוד הרבה זמן לחכות, וההנחה היא שבשבועות הקרובים נתחיל לראות ביקורות ודעות מרחבי העולם על משחק הפיפ"א מובייל השנתי.