הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תכינו את המחשבים , Crysis 4, הוכרז רשמית

Crytek: "משחק היריות מגוף הראשון שבאמת מפותחי לדור הבא של הקונסולות."

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 13:41

תגיות: CrysisCrytekגיימינג

עברו כמעט 15 שנים מאז שה-Crysis הראשון הביא אפילו את המחשבים החזקים ביותר על ברכיהם ותשע שנים אחרי המשחק האחרון בסדרה , Crysis 4 הוכרז רשמית, בעקבות הדלפה בפלטפורמת המדיה החברתית הסינית, Bilibili. מפתחת המשחק Crytek פרסמה טריילר טיזר קצר, הכולל טיזר של מבנה חליפת הננו, מאוד דומה לצורה שהכותר הראשון בסדרה הראה את החליפה בתחילת המשחק (למי שזוכר).

מנכ"ל Crytek, אבני ירלי, אומר שבעוד ש-Crysis 4 עדיין בשלבי פיתוח מוקדמים, האולפן רצה לחשוף את הכותר מוקדם בשביל להראות למעריצים שהצוות פועל ליצירת "משחק היריות מגוף הראשון, שבאמת מפותחי לדור הבא של הקונסולות." לצערנו, אין עדיין מידע לגבי מפת דרכים לפיתוח או אפילו שנת יציאה צפויה, אם כי ירלי אומר שהאולפן ישחרר פרטים נוספים "כשיתאפשר".

למרות שטרילוגיית Crysis זכורה לרוב לטובה, אפשר לומר שחלק גדול מהמורשת שלה נשלט על ידי המוניטין של המשחק הראשון בסדרה שדרש מחשב גיימינג חזק כדי להיראות במיטבו וגם אז המחשבים לא הצליחו להריץ את המשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר.

"האם זה יכול להפעיל את Crysis?" הפך לאחד מהממים המפורסמים של עולם הגיימינג. שני ההמשכים למשחק הראשון קיבלו פחות עבודה גרפית עקב שחרורם אל קונסולות הפלייסטיישן 3 והאקס בוקס 360 שהיו משמעותית חלשים יותר מהמחשב. עקב כך ההמשכים פחות הרשימו ותוך כדי הסיפור והמשחקיות של הכותר הראשון התחלפה בסגנון יותר לינארי ומשעמם.

Crysis 4 אכן יצא למחשב האישי ולקונסולות הדור הנוכחי, הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series, אך לפי מה שנראה, המשחק ייצא לכל הפחות בסוף 2023 קח שיש מצב שכבר אז הקונסולות יפגרו קצת יותר אחרי התקדמות הטכנולוגית של כרטיסי מסך חדשים ומעבדים. יהיה מסקרן לראות אם Crytek באמת תצליח להחזיר את הקסם של הראשון.