הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: טריילר ראשון ל-United Football League

היריב החדש של פיפ"א ו-eFootball בעולם משחקי הכדורגל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 20:16

התחרות על שנת 2021 בין EA לקונאמי נגמרה בנוק אאוט מושלם של פיפ"א 22 ל-eFootball. למען האמת הקרב נגמר יחסית מהר מאוד, עם השקת eFootball הרוויה בתקלות והמאכזבת. אבל 2022-23 הולכת להיות שנה שונה לחלוטין עכשיו שיש שחקן חדש במגרש בשם  UFL - United Football League.

בזמן שאולפן הפיתוח Strikerz Inc, חתם על מספר חוזי בלעדיות מותג עם כמה קבוצות כדורגל כגון, סלטיק, ווסטהאם, ספורטינג ליסבון ועוד, וחתם עם מספר שחקנים על כדי שיהיו שגרירי המותג של המשחק כמו רומלו לוקאקו וקווין דה בריינה לאחרונה, הוא לא באמת הראה לנו איך המשחק אמור להראות. הערב אנו סוף סוף מקבלים הצצה של 18 דקות על מאחורי הקלעים של פיתוח המשחק בסרטון טריילר חדש.

 

המשחק מפותח על ידי אולפן יחסית אלמוני בשם  Strikerz Inc, חברה שנוסדה בשנת 2016 עם דגש על משחקי כדורגל ברשת הדורשים כישרון ולא תחת מיקרו תשלומים ותוכן חסום. המנוע הגרפי של המשחק על ידי מנוע אנריל של Epic בדומה ל-eFootball, אך בזמן שאצל קונאמי החליטו להשתמש בגרסה הישנה של מנוע אנריל (אנריל 4), על UFL החליטו ללכת עד הסוף ולפתח את המשחק עם הגרסה האחרונה, אנריל 5.

לפי אולפן הפיתוח, המשחק החדש נמצא כבר ארבע שנים תחת פיתוח, ויציג שיתוף פעולה עם חברת ניתוח וביצועי ספורט בשם InStat,  כדי לספק מידע מעודכן ואמין לכל שחקן. חשוב לציין כי שוב בדומה ל-eFootball, של קונאמי UFL יהיה בחינם.

בנוסף לכל, החברה חתמה חוזה שיתוף פעולה עם ארגון FIFPRO,  ארגון הייצוג הגדול בעולם ל -65,000 כדורגלנים מקצוענים. עוד נמסר כי UFL יציע יותר מ-5000 שחקנים פעילים תחת ליגה מהפכנית, גלובלית וחדשה בכדורגל ברשת.