גיימינג אפטר דארק פרק שלישי
גיימינג אפטר דארק פרק שני
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הישג אדיר לקבוצת הנשים של טים פיינסט

העפילו לטורניר VCT GameChangers ויתחרו כאחת מ-32

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.22 - 13:41
הישג לגיימינג הישראלי, לראשונה בהיסטוריה קבוצת הנשים של טים פיינסט (Team Finest) המתחרה בואלורנט העפילה לאירוע המרכזי של טורניר נשים הרשמי מטעם RIOT (יצרנית המשחק), כל חמשת השחקניות בקבוצה הן ישראליות בעלות פוטנציאל להגיע להישגים דומים ואף יותר בעתיד: לינור ליאני (21) מטבריה, אופיר גבאי (19) מבאר שבע, ליבי קאפו (16) מאשדוד, טליה אושיה (17) מנהריה ושלי בן דיין (16) מקריית גת. מאמן הקבוצה, איגור בונצ'וק מגבעתיים, עובד עם הבנות על הצד המקצועי כשלצד זה שחקניות הקבוצה זוכות גם לליווי מהמאמן המנטלי של פיינסט.

הטורניר החל בשלב מוקדמות שהיה פתוח לכל אירופה ומטרתו הייתה לסנן את הקבוצות שיעפילו לאירוע המרכזי, ביום הראשון של המוקדמות, ב-24 לחודש הצליחו הבנות לנצח 2 משחקים ולהפסיד משחק בודד, ביום השני של המוקדמות שנערך ב-25 לחודש הצליחו הבנות לשחזר את ההישג ובזכות מאזן חיובי של 4-2 במקודמות השיגו את הכרטיס המיוחל לאירוע המרכזי והתברגו במקום ה-27 והמכובד.

"גאה לייצג את ישראל ולשים אותנו על מפת הגיימינג העולמי" מסרה שחקנית הקבוצה לינור ליאני "יחד כקבוצה אנחנו מאמינות ומדרבנות אחת את השנייה, הצלחנו להעפיל לאירוע המרכזי והטוב עוד לפנינו, רוצה להודות לכל האוהדים שלנו על הפרגונים והחיזוקים ברשתות".

"פיינסט כארגון דוגל במצוינות ואין סיפוק יותר גדול מאשר לראות תוצאות בשטח" מסר רתם קמר, מנכ"ל טים פיינסט, "הבנות עובדות קשה מאוד במהלך השנה על מנת להשתפר וזה ראוי להערכה. ההישג הזה התאפשר בזכות שחקניות מוכשרות וחרוצות, צוות אימון איכותי ואוהדים מסורים שתמיד מפרגנים. פיינסט תעמיד לרשותן את כל הכלים על מנת שההישג הזה יהיה רק ההתחלה בשרשרת ההצלחות שלהן".