הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Call of Duty הבא יפותח על ידי Infinity Ward

עוד הוכחה ש-Modern Warfare 2 יגיע השנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.22 - 17:39

סדרת Call of Duty ממשיכה במחזור ההשקה השנתי שלה והמעריצים נרגשים לקראת הצעד הבא של Infinity Ward. הציפייה התעוררה מחדש עם ההכרזות האחרונות של המפתחת, שמצביעות בחום על המשך לאתחול המוצלח של Modern Warfare משנת 2019, אך כמובן כל זה בלי שום הצהרה רשמית מאקטיוויז'ן. משחק הניחושים השנתי ממשיך.

ההוספה האחרונה של החברה לרשימת הספקולציות היא הודעה שצייצה Infinity Ward לעוקבים שלהם בטוויטר עם ההודעה הנסתרת, "תישארו רגועים "Stay frosty". ההודעה פורסמה ב-3 בפברואר 2022, והיא גרמה לאנשים להתרגש מאוד לקראת מה שעתיד לבוא ולהעלות השערות לגבי מה המשחק יכול להיות.

 יש מספיק סיבות להאמין שזה יהיה עוד כותר Modern Warfare, כאשר הפרק הקודם של IW בזיכיון הוא הכותר המוצלח ביותר של סדרת משחקי היריות בעזור האחרון ו-Warzone מחזק עוד יותר את הצלחתו.

לפחות לעומת חברות הבת האחרות תחת אקטיוויז'ן, לחברה יש רקורד חיובי למדי עם משחקי קול אוף דיוטי, כמו גם מערכת היחסים הארוכה ביותר עם הזיכיון מבין כל המפתחים העיקריים, אפילו שרוב האנשים שעבדו על הכותרים הראשונים אי שם בתחילת שנות ה-2000 כבר לא בחברה.

לבסוף, הכי חשוב לזכור כי IW היא גם המפתחת מאחורי כל משחקי Modern Warfare, זה ייראה נבון ובהתאם למה שעבד היטב מבחינת הנוסחה שלהם, במיוחד לעומת ואנגארד ובלאק אופס.

לפי מה שידוע, המשחק החדש צפוי לצאת בשנת 2022, לאחר מחזור ההשקה השנתי של אקטיוויז'ן כרגיל וכמובן הוא עדיין יהיה זמין בקונסולות פלייסטיישן.  עם רכישת אקטיוויז'ן על ידי חברת מיקרוסופט, עדיין יש ספקולציות אם הזיכיון בסופו של דבר יהפוך לאקסקלוסיבי לאקס בוקס אבל פיל ספנסר מיהר למדי להבטיח לשחקנים שבעלי פלייסטיישן לא יישארו בחוץ.

מנכ"ל מיקרוסופט גיימינג, אישר שהוא רוצה להשאיר את הסדרה זמינה במערכות שאינן אקס בוקס, בזמן שרכישת אקטיוויז'ן, של מיקרוסופט עדיין ממתינה לאישור הרגולטורי. על פי הדיווחים, שלושת המשחקים הבאים בסדרה עדיין יהיו בפלייסטיישן, כאשר העתיד לאחר מכן אינו ברור.